Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lenne az utolsó kivánságod...

Mi lenne az utolsó kivánságod ha már csak pár napod lenne hátra?

Figyelt kérdés
Miket szeretnél még kipróbálni, megnézni....
2011. dec. 14. 00:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem ha egy kívánságom lehetne (ami valóra is válik), az az lenne hogy annyit kívánhassak amennyit csak akarok. :).
2011. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem az lenne hogy haggyanak békén :)

nem kell nekem sírás..

utána kipróbálnék olyat amit a gátlásaim miatt nem tettem volna meg, mert már tudom hogy nem lesz következménye

2011. dec. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még 60 év egészséges élet. :)


Komolyra fordítva semmi. Kicsit bízva a halálközeli élmények beszámolóiban testetlenül eljuthatnék oda, ahová csak szeretnék, így egy utolsó utazás nem kívánság - de ha mégsem jutok el, sem fogok neheztelni a sorsra.


Max annyi, hogy nicht temető - hamvasztás, szélnek/folyóba eresztés, de nem föld alá, pláne ahol már sok ember van - az életben is volt elég. :)

2011. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt kérném, hogy értsem meg a világot, hogy honnan hová tart. Vagy elmennék a Holdra
2011. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Ő.
2011. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt kérném hogy pusztuljon ki az összes cigány, mer k*rvára gyűlölöm őket és csak tönkre teszik az egész világot!
2011. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lenne, hogy azoknak az utolsó pár napoknak a felét a barátaimmal és a családommal töltsem el, a másik felét pedig azzal a lánnyal akit szeretek.


Az ő társaságukban szeretnék egy jót kocsikázni a kedvenc autómmal, motorozni egyet, elmenni valahova bulizni, kajálni, elutazni egy másik városba.

2011. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!