Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért okoz örömet mások bőrén...

Miért okoz örömet mások bőrén (főképp az arcán) található mitesszerek kinyomása?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel lehet tudatalatt olyan erzesem van tole hogy tisztulok. Aztán kitudja.
2011. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eugenica ***** válasza:

Akkor öröm,ha nekem nincs, vagy nekem sokkal kevesebb van.

De maga a mások bőrén való kinyomás öröme,az már beteges.

Ám, ha ennél meg tudsz állni, akkor rajta.

2011. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hallod menj kozmetikusnak! :)
2011. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más miteszereihez hozzá nem nyúlnék, de a saját bőröm én is előszeretettel kezelésbe veszem. Valóban valami olyasmi érzést kelt, hogy tisztább lesz a bőröm, megszabadulok valami kellemetlen nem oda valótól. Illetve elmúlik a gyulladás, ami nem hátrány.
2011. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyere, kinyomhatod a mitesszereimet.
2011. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam.Nekem sokan mondták már hogy menjek kozmetikusnak.

Beteges nyomkodó vagyok.Ha épp nincs senki a közelben, hát nyomkodom magamnak.

Olyan mértékben vagyok már beteges, hogy képes vagyok addig nézegetni, méregetni más arcán, nyáron akár hátán, vállán a miteszert és a pattanást míg azt nem mondja hogy na gyere nyomd ki. :) Amúgy bennem lehet azért alakult ez ki, mert gyerek koromba ( és mai napig) mindig engem kért meg apám hogy nyomjam ki a pattanásait, és hozzá szoktam. :)

2011. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!