Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van a suliban egy nálam 4 évvel idősebb gyerek aki piszkos módon ki van gyúrva. Na már most ez a gyerek engem (nem tudom miért) de kipécézet. Erediteleg csak fenyegetett, de mostmár kissé komolyra fordult az ügy. Szerdán nekem jött és elkezdett pofozgatni, de jó nagy erővel, én persze nem ütöttem vissza neki mert van vagy 44-es karja és szét vert volna. Ezután azt mondta, hogyha szólni merünk a tanároknak eltöri a kezünket..Sajnos simán kinézzem belőle, hogy megcsinálja..És nem úgy néz ki mint aki le akar álni..Most még is mi a fenét csináljak?
2011. dec. 16. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Állj oda neki! Ha beszari vagy akkor soha sem fog békén hagyni!
2011. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szanaszét van gyúrva, ha odaálnék neki akkor, a kórházba fogok feküdni..ez nem tréfa
2011. dec. 16. 20:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább kórház, mint félelemben élj. Abból komoly ügy lesz, nem lehet eltussolni. Kérj meg többeket, hogy vegyék fel, hogy ne tudja letagadni, feltenni a youtube-ra, akkora ügy lesz belőle, hogy kivágják a suliból is.
2011. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
aztán meg jönnek rám a verőemberei, ez a gyerek nem kispályás, van akitől a suliba pénzt szed és ha nincs nekik megveri őket..a tanárok is félnek tőle..szerencse hogy végzős
2011. dec. 16. 21:21
 5/14 anonim ***** válasza:
És mi van ha szét van gyúrva? Akkor már nem is kell megvédeni magadat? Amúgy az egész azon múlik hogy hagyod-e magadat, vagy a sarkadra állsz!
2011. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vok beszari meg a koromhoz képest nem is vok gyenge..de attól tartok, hogy ellene nem bírnám megvédeni magam..meg ha ez számit: a gyerek cigány
2011. dec. 16. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi értelme...Bizonygatod hogy nem vagy beszri, de nem tudod hogy mit tegyél ha valaki arcon csap! Tudod az ilyen még talán meg is érdemli hogy megcsapkodják, majd csak megtanulja hogy ki kell magáért állnia!
2011. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ACAB, te miért beszélsz hülyeségeket, azt akarod, hogy megöljék?? Most írta, hogy CIGÁNY!
2011. dec. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most így nem tudok segíteni, mivel tudom, hogy ha kiállnál magadért, akkor félholtra verne. Lehet, hogy 50 évvel ezelőtt még jó módszer volt a 'kiállok magamért', de ma már eltörik a kezedet miatta. Na én pont ezért tanulok Judo-zni. Elkezd pofozni, és 3 másodperc múlva már a földön nyüszít. És akkor a kis majmai is félni fognak tőlem, ő meg a közelembe se fog jönni többet. Ajánlom, hogy tanulj Judo-zni, mivel fél év alatt simán tanulsz annyit, hogy a földre küld. Remélem segítettem.
2011. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te sem értetted meg a problémát. Hiába tanulsz te judózni, és vered el a cigányt, másnap jön az egész família, rádrontanak húszan és szíven szúrnak.


Ez ellen a jognak és a rendőrségnek kéne védeni, de az is őket védi. Sajnos a kérdező nem tehet mást, mint meghúzza magát, és ha kell, kinyalja az agresszor seggét, vagy mielőbb elmenekül arról a környékről, amíg még van hova.

2011. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!