Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Művésznevet keresek magamnak....

Művésznevet keresek magamnak. Kinek milyen ötlete van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
mar több mint 2 éve bűvészkedem de még nincs "művésznevem"....ezzel kapcsolatban lennek kivancsi az ötleteitekre.....nekem nagyon tetszenek a regi maffia becenevek(sonny black,donnie brasco.....stb)de ezeket azert csak nem vennem fel......szoval varom az ÉRTELMES ötleteket....
2011. dec. 20. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
figy, pont azért művésznév, mert TE találod ki. én fotós vagyok és én a saját nevemből képeztem. :) szóval gondolkodj kicsit :)
2011. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vicenzo Massimo
2011. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.......az a baj kedves elso hogy az eredeti nevem sajnos nem tul fantaziadus........hidd el probalkoztam mar belole krealni vmit...de hagyjuk......azerg is irtam hogy ilyen olaszos beutesu nevek tetszenek nekem,meg imadom az olaszokat aztan hogy van-e ötletetek.....
2011. dec. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!