Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csomagom (USA-ból) egy jó...

Geramatyi kérdése:

Csomagom (USA-ból) egy jó hónapja a tranzitban van, mit tehetek? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék abban, hogy hol tudok érdeklődni.2011 nov. 9.óta beérkezett az országba USA-ból rendelt nadrágom 40 dollárélt vettem neten, a követési szám alapján látható:

" Your item was processed through our ISC CHICAGO IL (USPS) facility on November 09, 2011 at 9:29 pm. The item is currently in transit to the destination."


Hova lehet ilyenkor fordulni?

Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.


2011. dec. 21. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
En eloszor a helyi postanal kezdenem, aztan a kozponti postanal (ha van ilyen), tovabba a vamhivatalnal. Ugyanis a vamosok szoktak megallitani a csomagokat, es ha vamkezelik (vagyis ki kell fizetned a termek aranak az afajat) akkor levelben ertesitenek, hogy hova es mennyit kell fizetni. Amig nem fizetsz, nem tovabbitjak a csomagodat.
2011. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnap kezdem a a helyi Postánál.
2011. dec. 21. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!