Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én homofóbnak minősükök?

Én homofóbnak minősükök?

Figyelt kérdés
Undorítónak tartom mikor látom a melegeket kézenfogva vagy csókolózni. Aműgy miattam nyugodtan buzulhatnak csak ne lssam.
2011. dec. 22. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, ezzel mindenki így van szinte, aki nem meleg.

Természetes, hogy undorodsz,ettől vagy hetero, hogy nem vonz a saját nemed.

2011. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem felesleges undorodni, mert két nőt bezzeg akárki elnéz. A kézen fogás szerintem semmiképp se undorító, a csókolózás meg egy hetero pártól is lehet taszító, mert nem pont az utcára való. Szerintem amúgy a melegek a legritkább esetben kockáztatnák meg. Ettől még nem vagy sztem homofób, de sok fejlődésre van még itt szükség ebben az országban. Én pl. rajongok a Fiúk a klubból c. sorozatért :)

27/L

2011. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiféle fejlődésre nincs szükség.

Két nőt meg csak azért néznek, mert eléjük tárják a tökéletes, gyönyörű nőket. A valóságban a leszbikus nők egyáltalán nem szépek.

Én ismerek párat, hát mindenek, csak nem szépek, a nőiesség minden szikrája hiányzik belőlük.


A fiúk a klubból-tól meg egyenesen rosszul vagyok :D

2011. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem lesz semmilyen fejlődés.

Szerintem teljesen normális vagy.

2011. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy az. Én se szeretem ha előttem csókolóznak vagy andalognak. Szép dolog hogy nem szégyellik az érzéseiket, de attól még másnak zavaró ha előttük nyalakodnak. Az hogy ezt most milyen nem és korosztály teszi egymással az nekem mindegy.
2011. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha két (helyes ) pasi csókolózna előttem, valószínűleg begerjednék rájuk:-)

És a Fiúk a klubból nekem is a kedvenc sorozatom volt.

(de most találtam egy meleg oldalon egy csomó meleg filmet, így elleszek egy ideig:-)

27/n

2011. dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!