Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ingyenes szilveszteri...

Milyen ingyenes szilveszteri programokat tudtok az V. , II. , XII. kerületben?

Figyelt kérdés
tűzijáték, laza koncert, stb.
2011. dec. 23. 18:18
 1/4 A kérdező kommentje:
leginkább Vörösmarty tér érdekelne. valami fesztivál biztos lesz nem?
2011. dec. 23. 18:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, két éve voltunk ott, és egész jó kis hepaj volt ott.
2011. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és ilyen barátságos kis laza fesztivál, ilyen nyári búcsú hangulatú vagy veszélyes?


három 14 éves lánynak egyedül veszélyes?

2011. dec. 23. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két éve szilvesztereztem a Vörösmarty téren, akkor is elég jó buli volt. Koncertek, hangulat. Nem mondanám veszélyesnek, többnyire senki nem egyedül érkezik, mindenki elvan a maga kis társaságával. A részeg férfi társaságokat azért nem árt kerülni, nomeg a tüzijátékozó, petárdázó emberkéket szemmel kell tartani, mert olykor alkotnak veszélyeset, de azért nem rosszabb mint bármelyik más város szilveszteri "utcabálja", sőt... :) Az idei programot próbáltam már kideríteni, de nem találtam sehol. Minden esetre 14 évesen nem biztos hogy a legideálisabb a hatalmas forgatag, rengeteg részeg ember miatt (nomeg persze éjszaka egyedül ilyen fiatal lányoknak nem biztos hogy kell mászkálni, de ezt döntsétek el ti és a szüleitek), de ha úgy nézzük talán túl nagy bajotok nem eshet.
2011. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!