Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a masszázsok?

Milyenek ezek a masszázsok?

Figyelt kérdés
Milyen a thai masszázs? Meg láttam olyat, hogy kókuszos ill. csokoládés masszázs, meg mézes. Ezek milyenek? nem ragadok össze tőlük?

2011. dec. 25. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A végén tarmészetesen lemossák rólad, így nem ragadsz össze.

Meg nem töméynen kenik rád a csokit-mézet, mert az nagy pocséklás lenne. (talán újra is hasznosítják ezeket)

2011. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A thai masszázs alapvetően nem olajos, és felöltözve történik. Létezik olajos változat is, valamennyire olajos maradsz utána, de azért elég jól beszívódik, aztán otthon lezuhanyozol.

A csokismasszázst nálam kipróbálhatod, foglalkozom ilyesmivel, írjál privátot. Természetesen nem étkezési csokoládéval történik, hanem erre kifejlesztett krémekkel és olajjal, és csuda finom dolog. A nagyját természetesen bedolgozom, illetve a végén a pakolást leszedem rólad, ezek után még csokis leszel valamennyire, és nagyon jó illatod lesz. :-) Vagy eljössz egy olyan ruhában, ami nem túl kényes, és bevágod otthon a mosógépbe, vagy lezuhanyozol hazaindulás előtt (szerintem az előbbi kellemesebb, és akkor még dolgozik is a bőrödön a krém, amíg hazaérsz). A mézes hasonlóan megy, ha egész testmasszázsról van szó (természetesen ez sem ragadós mézzel történik, hanem mézes masszázskrémmel), ha pedig helyi mézes kezelésről (ami már nem egy wellnessmasszázs, és tiszta mézzel végezzük), akkor pedig lemosom, mert ott egy kis felületről van szó.

2011. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első: természetesen semmit nem hasznosítunk újra, ami egy vendég testét érintette, vagy amit már bármire felhasználtunk, ez Európában szerintem elképzelhetetlen. Hogy jut ilyen eszedbe?
2011. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második: köszönöm a válaszod, igazi szakértő lehetsz! :)

Lemegyünk egy wellness-fürdős hétvégére egy fürdőbe, csak ezért kérdeztem.

2011. dec. 27. 21:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!