Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha részegen olyat csináltam...

Ha részegen olyat csináltam amivel csalódást okoztam a legjobb barátomnak, és gondot okoztam neki, akkor mennyi idő amikor már nem fáj ennyire, hogy vége?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
minek van vége? a barátságotoknak? nem azért, de részegen mindenki csinál hülyeségeket. nem azt mondom, h ez jó v normális, de szerintem szinte mindenkivel előfordul néha. bármit is csináltál, nem hiszem, h jóvá tehetetlenül véget vet a barátságotoknak, de egy jó darabig kínos lehet
2009. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez volt velem is. részegen csalódást okoztam én is neki. egy ideig nem is beszéltünk, érthetően nem állt velem szóba. pedig bocsánatot kértem tőle, elmondta hogy minden oké. háát, soha nem lett ugyanolyan a kapcsolatunk. most olyan mintha csak régi ismerősök lennénk, ha összefutunk akkor sztorizgatunk és ennyi. ha feljön az a bizonyos eset akkor pedig kínos csönd...tanulság: legközelebb vigyázz hogy mit csinálsz! piát csak mértékkel!
2009. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi részegen sok hülyeséget csinálunk, sokszor megbántjuk a másikat, de az igazából nem számit. Hiába emlékszünk rá reggel, akkoris úgy teszünk mintha nem történt volna meg, hiszen részegek voltunk, nem gondoltuk komolyan. Ha nagyon durva dolog volt, akkor mondunk egy bocsit, de pár nap mulva csak nevetünk rajta. Hát igen, azok a bolond fiatal évek:) És ezek tényleg olyan dolgok, amik miatt józanul vérre mennénk! De részegen nem számit, úgy más...
2009. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit túl ment a dolog, azóta nem is beszélünk egymással. :( egy mentálisan labilis emberke miattam pattant ki, és még azóta sem állt le.
2009. máj. 28. 21:41
 5/5 anonim válasza:
Hasonlo cipoben jarok sajnos. Az illeto minden kapcsolatot megszakitott velem, bar bocsanatot kertem, es elotte nagyon jo baratok voltunk. Itt mar nincs mit tenni, bocsanatkeres utan mar a masik feltol fugg, hogy elfogadja-e es fontos vagy-e neki annyira, hogy nagyvonalu legyen vagy egyszeruen csak kihuz a cimjegyzekbol... En meg remenykedem. Kb. ket honap telt el.
2009. máj. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!