Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam egy országo...

Melyiket válasszam egy országos, tévés híres tehetségkutatóra?

Figyelt kérdés
2 prózát/monológot kell vinni. De valószínű, hogy csak az egyiket hallgatják meg. Van egy próza, amit nagyon jól tudok, évek óta fellépek vele, kb. 4 perc megható,humoros, jól előadható. Illetve egy próza, ami szintén jó, de nem igazán érzem hitelesnek és a magaménak, viszont különlegesebb mint a próza. Ezt a kettőt viszem. Szerintetek melyiket mondjam?
2011. dec. 31. 14:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*illetve egy monológ
2011. dec. 31. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Csillag születik?

Teljesen mindegy, úgyis vmi "énekes" nyer.

2011. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
azt mond amit nagyol jól tudsz és évek óta fellépsz vele mert rutinosabban tudod mondani és még ha izgulsz is akkosem valószinü hogy elrontod mert már kívülröl-beülről-elölrő-hátulrol tudod az egészet.de ha viszont ugy érzed hogy a másikat is megtudod ugy tanulni hogy a végén tetszik neked akk válaszd azt,de jól tanuld meg. ha nem tetszik neked ne is próbálkozz vele( legalábbis én ezt tenném) mert nem fogod jol tudni
2011. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám.
2011. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem is az elsőt válaszd.Ha a másikat nem érzed magadénak,azt mások is észre fogják venni.

2011. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben :) Köszönöm szépen a válaszokat! :)


(Valóban a Csillag születikre lesz, tudom jól mire megy ki, de egy próbát megér:))

2012. jan. 1. 10:58
 7/7 anonim válasza:

ez vagyok:

"azt mond amit nagyol jól tudsz és évek óta fellépsz vele mert rutinosabban tudod mondani és még ha izgulsz is akkosem valószinü hogy elrontod mert már kívülröl-beülről-elölrő-hátulrol tudod az egészet.de ha viszont ugy érzed hogy a másikat is megtudod ugy tanulni hogy a végén tetszik neked akk válaszd azt,de jól tanuld meg. ha nem tetszik neked ne is próbálkozz vele( legalábbis én ezt tenném) mert nem fogod jol tudni."



szeretném megkérdezni mi a neved?és egy kicsi leírást hogy hogyan nézel ki?

nem muszáj válaszolni,

szoktam nézni a csillag születiket, csak hogy tudjam kinek segítettem, meg érdekel hogy milyen ügyes leszel:)

2012. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!