Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért törölt ki egy ismerősöm...

Miért törölt ki egy ismerősöm a Facebook ismerősei közül? Ti miért szoktatok kitörölni valakit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
akkor törlök, ha szakítok a pasimmal, és akkor őt.. mást nagyon nem
2011. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor törlök ismerőst,ha:

1. szimplán hülye

2. minden baromságot kiír

3. nyilvánosan és rendszeresen szenved

4. túl sok kiírása van

2011. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

- ha sok hülyeséget kiír és látványosan szenved az üzenőfalon

- nem vagyunk olyan hű, de közeli ismerősök, nem kell annyi, minek

- úgy megváltozott, hogy nem vagyok hajlandó az ismerősömnek se felvenni, mert gyalázat, amiket tesz

2011. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
5. üzleti ajánlatokkal spamel
2011. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
akkor torlok valakit ha idegesit.
2011. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nemsokára fogok szanálást tartani az "ismerősök" közt. Sokan vannak, akiket nem is ismerek, de egy suliba jártunk, és láttuk egymást a folyosón.. Elhatároztam, hogy akivel nincsenek közös emlékeim, azokat törlöm. De már tiltottam le egy csomó embert, mert semmi másra nem voltak jók a kiírásaik, minthogy megtudhattam, mi az indián/cigány/székely/hupikéktörpikék nevük a facebookon, illetve hogy milyen bölcsességeket tudtak ma ctr c ctr v-zni a netről anélkül, hogy akár egy könyvet is életükben a kezükbe vettek volna. Illetve, ha lenne ismerősöm, aki a kiírásaival lejáratná magát vagy másokat, illetve minősíthetetlen dolgokat művelne/linkelne, ő is menne a kukába.
2011. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, ha harminc youtube linket rak ki egymás után, ha állandóan játék felkéréseket küld, azt rühellem, ha csak szimplán kirakja, hogy "uncsizom, álmos vagyok, éhes vagyok, megyek szarni, stb", kevésbé díjazom, ha megtudta az indián, cigány, japán nevét, hogy mi volt az őskorban, mi volt előző életében, hány százalékos zombi, vagy éppen ufó...

És ha ezek halmozottan jönnek, törlöm.

2011. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
azért nem kell törölni lelehet tiltani kb mindet de attól még nem kell letörölni
2011. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell sok ismerős, így is van olyan, akit csak egyszer láttam, vagy találkoztunk, de anno bejelölt, és így maradt. Úgy félévenként ilyenkor letakarítom őket. Nincs bennem rossz érzés, vagy harag irántuk, egyszerűen nem kell ott lenniük. Ennyi.
2011. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Hirtelen felindulásból, ha valakivel összeveszek. De utána úgyis újra felvesszük egymást. :D
2012. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!