Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki regisztrált a...

Ha valaki regisztrált a nevemben a facebook-on a tudtom nélkül hogyan tudom töröltetni magam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 14:43
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Azt az álprofilt akarod töröltetni? Írj egy levelet a francbukknak, kérd meg az ismerőseidet is, hogy ők is jelezzék, berakod az igazi profilod URL-jét, aztán csak várni kell, hogy történjen valami. Sajnos ennél többet nem nagyon tehetsz.
2012. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Elég bosszantó, de igazából én nem szeretnék rajta lenni, nem is akartam soha:(
2012. jan. 2. 10:00
 3/5 bánomisén ***** válasza:

Nem is vagy fent a Fb-on, de valaki csinált neked egy profilt??? Na, ilyet sem hallottam még. Azért vannak még őrült emberek...


Egy ismerősöm fent van és valaki ellopta a nevét, még a fotóiból is néhányat, és csinált egy álprofilt az ismerősöm nevében. Ez is bosszantó volt, de ha még valaki fel sem akar kerülni a Fb-ra, akkor duplán az.

2012. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen! Nem is tudtam, csak tegnap egy ismerősöm mondta nagy boldogan, hogy küldött nekem a facebook-on újévi köszöntőt, láttam-e? Erre körberöhögtem, hogy nem is vagyok rajta, mire közölte, hogy dehogynem, vissza is igazoltam, hogy ismerem! Na elöntötte a f.s az agyam!
2012. jan. 2. 12:03
 5/5 SzLucia válasza:
Szia! Sikerült töröltetni a fikókot? Sajnos hasonló cipőben jár ismerősöm is illetve már engem is érint a dolog! Ő nincs fent Facebbokon! Soha nem is akart a tagja lenni! Valaki pár hónapja létre hozott a nevével egy Facebook profilt, se kép,se email cim, se semmi! Posztol nyilvánosan, de csak olyan eseményeket, amit elötte én is kiposztoltam! Pl. Elmentünk színházba és én posztoltam! Rá pár napra megjelent nála is egy internetes cikk arról a színházi darabról, amelyen voltunk! Vagy kedevel egy helyet ,ahol jártam ezt is pár nap múlva! És az ismerősöm állítja, hogy nem Ő hozta létre ezt a profilt! Én hiszek is neki! Mit lehet tenni? Én jelntettem, de a válasz: nem sérti a Facebook szabályzatát! Válaszokat segítséget előre is köszönöm!
2016. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!