Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek az olvasóban/...

Mennyire hisztek az olvasóban/rózsafüzérben?

Figyelt kérdés
Nekem felszentelt rózsafüzérem van és mindig vele imádkozok és magabiztosságot ad, valamint jobban hiszek abban, hogy bizonyos kéréseim valóra válnak.
2012. jan. 1. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek pontozva, de én nem hiszek semmi ilyen tárgyban. Hinni Istenben kell és nem az ember által fabrikált dolgokban. Persze ettől még kötődhet valaki egy tárgyhoz, de feleslegesnek tartom ,hogy különleges erőt tulajdonítsunk neki.
2012. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel az ő iránti hitemet erősítem.
2012. jan. 1. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

#1, lepontozás nélkül:

Ne úgy tekints a rózsafüzérre, mint valami házibálványra. Nalam legalábbis nem az. Hanem segítség. Segít, mert számomra különösen fontos a Szűzanya tisztelete, de ezentúl minden szent dolgok tiszteletét is megadja ez az egy eszköz.

Rengeteget segít az öszpontosításban, és ezzel az imában. Mire a 2.tized végéig elérek, már egy másabb tudatállapotot érek el. Akkor újra érzem Istent, és ezt egy rövidebb imával nem tudom elérni.

2012. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!