Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek is elegetek van már a...

Nektek is elegetek van már a facebookból?

Figyelt kérdés

Én annyira rühellem, hogy nem telik el egy napom sem anélkül, hogy ne videóznának, fényképeznének le, és

ezután persze felkerülök a facebook-ra.. :(

Tele van az üzenőfalam olyan képekkel, amiken kib*szott

ronda vagyok, nem is engedem meg egyáltalán,h feltegyenek rólam képet, ha meg szólok,h vegyék le, akkor "jóó majd!"

Meg elintézik "tök szép vagy haggyad már" dumával, hogy

ne kelljen letörölniük!! :((

A suliban már akárhol vagyok, akárhova nézek, mindenhol

kameráznak vagy fényképeznek (nem csak engem).. Szinte elkerülhetetlen,h ne legyek benne! Néha úgy érzem mintha paparazzik követnének máár!! :S:S

Aztán jönnek az értesítések tömegszámra, hogy x y megjelölt ebben és ebben a videóban ill. képen!!!

Annyira felbosszant!!! Meg a kiírások is, ez az egész

fa@szság!!! Nem tudom ki találta ki ezt a hülye oldalt,

de egyszer már töröltem magam és hiába a videók és képek

mégis tömegszámra kerültek fel rólam még úgy is,h regisztrálva sem voltam!!! megjelölgetnek mindenféle kiírásokban!!! Direkt kevés képet töltök fel magamról,

mert így sem vagyok megelégedve magammal annyira,h egésznap pózolgassak erre más meg feltölt helyettem k*rva

sz@r képeket,h "jajj de szépek vagyunk!" közbe csak ő szép -.- -.-

Most ti nem lennétek idegesek??


15/L


2012. jan. 1. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:

jaa ráadásul pont olyan helyre kell ezeket feltölteni,

ami tele van hekkerekkel!

Tele van pedofilokkal meg minden hülyeség! :S

Az ember már nem döntheti el,h milyen kép legyen róla fent az interneten ! :S Meg rámírnak és akkor nekem meg kötelező válaszolni ! :S mert ha nem akkor ki van mindenki akadva! :(

2012. jan. 1. 20:08
 2/8 anonim ***** válasza:
LEtörölöd magad facebookról ennyi. Különben a képeknél fel lehet fel lehet "jelenteni" ami annyit jelent, hogy leszedik.
2012. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó de attól félek, hogy akkor mindenki engem fog utálni ! :(
2012. jan. 1. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért utálnak meg téged? Nem kötelező fent lenned vagy csak nem tudod magad letörölni?
2012. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De letudnám csak nem akarom,h ezért megutáljanak :/

Hülye felfogásnak tűnik tudom, de sajnos ez így van és

most épp azon vagyok,h sok barátot szerezzek magamnak dehát

ez az ára :S

2012. jan. 1. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Az a gond a facebook-al, hogy szükséges rossz. Manapság minden azon történik, az osztályunknak is van külön klubja, ahol megbeszéljük a sulis dolgokat, illetve ,ha találkoznék egy barátommal, akkor annak megbeszélése is face-en történik, senki nem hív telefonon. Ellenben, amit te kedves kérdező írtál, az teljesen igaz és baromi idegesítő! Én eleve nagyon utálom azt a rohadt fényképezőgépet , mert nem telik el úgy este, hogy valaki ne kapna elő egyet. Minek? Aztán másnap látom ott virít a részeg fejem, persze hogy be vagyok jelölve. Mindezt úgy, hogy már vagy 6x elmondtam mindenkinek, hogy ne jelölgessenek, mert marha idegesítő.


A másik, amikor mindenki azt hiszi, hogy ismer. Én azt hittem, hogy ez az oldal a barátokról szól. Ehhez képest múltkor bejelölt egy faszi, akivel annyit találkoztam, hogy épp ő ment az egyik haverom mellett. Ráköszöntem a haveromra és kész, nem is figyeltem ,hogy ki az a tróger, aki vele van. Haza érek már be is jelölt! Az ilyenekről szimplán elkönyvelem azt, hogy nincs egy barátja sem, aztán azt hiszi, ha valakit látott az utcán azzal BFF-ek lesznek.


A legjobb mondjuk mégis az, amikor felmegyek és az első 10 (!) post kapásból ugyanattól az embertől van. Kirakja, hogy : kislányom kakilt, kislányom büfizett, reggel van, dél van, este van, mindjárt jövök, teázom stb stb. Irigylem az olyan embereket, akiknek annyi szabadidejük van, hogy a kaksijuk állagát is ki tudják postolni!

2012. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szükséges rossz se kötelező. Inkább úgy mondanám hasznos vagy úgy, hogy minden rosszban van valami jó.
2012. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma 21:03 teljesen igazad van, nekem van egy olyan "ismerősöm" aki nem is ismer bejelölt, visszajelöltem rámírt, mintha ismerne, de aztán rájöttem,hogy nem ismerem ezért kitöröltem az ismerőseim közül.. Ezért bejelölte minden egyes ismerősömet sorban úgyhogy még ma is azt hallgattam az eredeti ismerőseimtől,hogy ki ez és miért jelölte be őket!!! Letöltött egy képemet és oda írta alá,hogy "ő a csajom!" -.-
2012. jan. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!