Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Operaház fantomjából Christine...

Operaház fantomjából Christine jelleme?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed a jelleméről amit játszik?
2012. jan. 2. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem mérhetetlenül idegesít. Azt sem tudja kit szeret igazán, ha a Fantom van ott akkor őt, ha a kis udvarlója, akkor őt éppen. Ha a két férfi összeveszne, és az egyik megölné a másikat, mérhetetlen szerelemmel a nyertes karjaiba vetné magát, bárki is az.

Véletlenül sem ő dönt a saját sorsáról, csak sodródik az árral. rendkívül jellemtelen. Én majdnem abbahagytam miatta a film nézését, annyira idegesített a határozatlansága.

2012. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmi különös, tipikus naiva.
2012. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló ha kissé részleteznéd mi a tipikus naiv megköszönném!


1. válaszoló köszönöm szépen! Szerinted a pasi választáson kivül milyen?

2012. jan. 3. 18:52
 4/6 Big@ válasza:
100%

Hm, hát a a 2004-es változatot nézzük, akkor nekem ilyesmi a véleményem :

Christine alapjába véve kissé visszahúzódó típusnak tűnik, és olyan elveszett kislány beütése van. Mert hát az is hiszen az apját nagyon nehezen engedte el magától, és mindig a Zene Angyalának a gondolatába kapaszkodott. Ami a Raoult és Eriket illeti, hát... mai napig nem stimmel, hogy miért Raoul. Na, de visszatérve Christinre. Fiatal még a nagy döntésekhez, ezért kissé butácska is lehetne, amit a őzike szem és a nyitott száj csak fokozni tud. Egyetértek az 1. válaszolóval abban, hogy nem tudja eldönteni hogy kit szeret. Szerintem mindkettőt :). Erik jelenti neki a zenét, a veszélyt, a szenvedélyt, míg a másik a valóságot, a biztonságot, a régi emlékeket...

Hát, asszem ennyi :D

2012. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. aug. 11. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Raoult választanám az önzetlenségéért, de remélem, én cselekvőképesebb lennék, nem csak a nyafogásomat adnám a cselekményhez, meg egy tárgyat, amin a férfiak marakodhatnak.
2012. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!