Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 33 éves leszek. Ki hogy élte...

33 éves leszek. Ki hogy élte ezt meg? Úgy érzed sikerült amit terveztél? Hol tartasz most az "élettervdben"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, fogalmam sincs én 22 éves nő vagyok, de nem értem, miért olyan nagy szám ez a 33? Miért nem 40, vagy 30? Mitől fordulópont a 33?

krisztusi év, azt értem, de egyébként számít bármit?

2012. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
Úgy éltem meg, ahogy a többit. Semmi különös. Amit akartam, elértem, de vannak új céljaim, majd azokat is el fogom érni. Harminc év fölött sem kell az embernek eltemetnie saját magát, ez még nem kor. Ahogy a 43, 53 és 63 év sem kor, ha az ember nem felejt el élni.
2012. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a párom nevében tudok válazolni. Májusban lesz 33 éves. 4 és fél éve vagyunk együtt (ő férfi). Albérletben élünk, nincs lakás, nincs kocsi, nincs gyerek. Júniusban lesz az esküvőnk, utána szeretnénk nekifogni a további életünknek :) én vágynék többre (lakás), de ő azt mondja, tökéletesen elégedett az életünkkel, örül, hogy vagyok neki. Ezeket mind ő mondta. Szerinte is lehetne már saját lakás, kocsi, de ő büszke arra, hogy nincs hitelünk, (nyilván lesz lakás miatt), arra gondolt, hogy nem kérünk kölcsön senkitől, saját magunk megoldjuk a gondokat és beosztjuk a pénzünket :) van egy szép kutyusunk, és azt mondja, van aki rosszabb helyzetben van, nincs munkája, nincs hol laknia, vagy nincs mit ennie. Ő ezzel így elégedett :)
2012. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 33 krisztusi szám, Jézus elvileg 33 volt, mikor keresztre feszítették. Innen a szám.
2012. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!