Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A német vagy a magyar lányok...

A német vagy a magyar lányok rendesebbek/szebbek/okosabbak? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mind a három tulajdonság szempontjából hasonlítsátok össze őket! Köszönöm! :)
2012. jan. 4. 15:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem a nemzetiségen múlik.
2012. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Hozz nekem egy német lányt és megmondom.
2012. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

nem tudok hozni!

elsőnek! de úgy átlagban szerinted?

2012. jan. 4. 15:21
 4/26 anonim válasza:
26%

A legtöbb német csaj el van hízva, és a bőrük színe fehér, mint a tej. De vannak köztük kivételesen szépek. A legszebb csaj akit valaha életemben, élőben láttam egy német csaj volt. Igazi szőke, gyöngyörű arc és kék szem. Ennek ellenére szebbek a magyar csajok, de nagyon kelletik magukat (néha a semmire), a német csajok közvetlenebbek és nem hiszik magukról azt, hogy ők a legszebbek a földön/facebookon(sic!).


Személyes tapasztalatból beszélek.

2012. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
29%

hát én egyszer csak úgy leszólítottam pár szőke lányt a plázában erre ők csak angolul válaszolták, hogy nem értik magyart, ugyanis németek és Dortmundból jöttek :D


nagyon kedvesek és válaszadásra hajlamosak voltak ja és nem futottak el vagy néztek úgy rám, mint valami szörnyre, akinek van képe lszólítani pár szép lányt


nekem nagyon is szimpatikusak voltak, ha jobban tudtam volna a nyelvet simán randiztam is volna velük :D


a magyar lányok nagyon beképzeltek sajnos, már amelyik szép és hát elég sok szép lány van, de persze csak külsőre, mert belül rohadnak és férgesek ők :D


de én szeretem őket, egy menetre jók másra nem :D

2012. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm! egyéb vélemény?
2012. jan. 4. 15:25
 7/26 anonim ***** válasza:

Elvannak hízva??? Én nem nagyon láttam dagadtakat :)


Egyéb vélemény?


Az, hogy Szívem, miért nem mondtad, hogy a gondolkodás helyett a GYIK-et nézted?

2012. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

2.nak :

Én hozok egyet, hol laksz ?

2012. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
most komolyan kémkedni fogsz utánam gyik-n?????????????
2012. jan. 4. 15:34
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem, csak kerestem 1-2 német cuccot
2012. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!