Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Régi digitalizált újságokat...

Konstruktor kérdése:

Régi digitalizált újságokat keresek a Boldog Béke időkből, merre találhatom meg?

Figyelt kérdés

Pontosan pár éve találtam egy oldalt ahol úgy nagyjából ebben az időszakban megjelent magyar lap volt digitalizálva.

Bár lehet hogy szűkebb az idő intervallum, a legkisebb esetén is az 1900-1914 között eső részről van szó. Szóval ezt az oldalt keresném!


2012. jan. 10. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak idején milyen témakörben keresgéltél? Azt kellene újra beírni a google-ba, hátha megint ott lesz az oldal a találatok között.
2012. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kicsit macerás a keresője de nagyon jó újságok vannak benne nagyon régről is.


[link]


Én még 1900 as évek elejei kórtörténeti leírásokat találtam, ahol végigkövetik a betegek fel/leépülését.

2012. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Köszönöm a tippet, de ismerem a google-t, webprogramozó vagyok. De már tényleg több éve hogy megtaláltam azt az oldalt és nem emlékszem hogy merre mint, próbáltam már keresni, sikertelenül. Így gondoltam felteszem itt a kérdést, hátha.

Második válaszolónak: Érdekes ez az oldal is, Köszönöm!

Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat.

2012. jan. 10. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!