Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiskőrösön a műjégpályán...

Kiskőrösön a műjégpályán korcsolyázott már valaki? Vélemények? Belépő? Illetve Kiskunhalashoz közel van még valahol koripálya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még kőrösön nem voltam, itt halason a sóstón van jég, és frankón lehet csúszkálni
2012. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hete még valóban lehetett, de azóta nem nagyon láttam értelmét megnézni se. :/
2012. febr. 17. 10:01
 3/7 anonim válasza:
Kőrösön egyáltalán működött még az idén a pálya? Te tudtál meg azóta róla valamit?
2012. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem tudok. Nem is voltunk ott. Azt mondják "picike". Szegedre szoktunk átmenni korizni. Az nagyon jó, és kb kétszer akkora, mint a kőrösi. Tény hogy sajnos jóval messzebb is van... :/
2012. márc. 7. 08:54
 5/7 anonim válasza:
Baján is van jó pálya, én oda jártam egy ideig.. :) Előző voltam.
2012. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, bár innen távolságra az kb ugyanannyi mint Szeged. :) De köszi az infót!
2012. márc. 8. 13:56
 7/7 anonim válasza:
Gyeretek kőrösre nagyon jó a pálya, fedett, oldala is van már. Nyitva tartása péntek, szombat, vasárnap 17-20óra. + a téli szünteben minden nap hétvégi nyitva tartás. A belépő 600Ft.
2012. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!