Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ebből lehet probléma?

Mit tegyek? Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés
Reméllem jó kategóriába írok.Múlthét pénteken utolsó órám ének volt.Mindenkit lezártak akit tudtak..Egy pár gyereket nem tudtak mert csak 2 jegyük volt.Többek közt nekem is és mondta a tanár hogy jövőhét kedden aki nem tudott most lefelelni az majd felel akkor.Eljött a kedd hívtak sorba mindenkit.Végül rámjött a sor emelt szintű német óráról kimentem és elkezdtem keresni a termet ahol a tanárnő van.De nem találtam meg.Ahhoz hogy hitelesebb legyen a dolog bementem a fiú WC-be egy öt percre.Aztán elindultam vissza német órára.Jó leülök minden eltelik az óra eljött az osztályfőnöki.Kérdezi az o.főm hogy hol voltam felelés helyett én azt mondtam neki hogy nem akartam felelni és visszamentem órára.Ma utolsó előtti óra német volt egyből azzal kezdte a tanár hogy hol voltam bla bla bla jól leoltott.Azt mondta hogy kapok egy szaktanárit de majd később írja be..Az a lényeg hogy anyukám beteg és tesómra kell majd itthon vigyáznom mert elmennek vizsgálatra meg ilyesmikre..Én immunhiányosan születtem és sokat vagyok beteg.Tavaly ezért buktam majdnem meg mert mindig beteg voltam.De ebbe az évbe már vitamint szedek és nem vagyok annyira beteg.A háziorvos volt olyan kedves az ilyen típusú ügyre adott igazolást.Engem mindenki lógósnak tekint.Holnap már nem megyek azt fogják mondani hogy megijedtem meg menekülök ez elől.
2012. jan. 11. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem írni hogy 14 éves vagyok fiú és hetedikes.
2012. jan. 11. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
IGEN! DE MI A KÉRDÉS???????????
2012. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak, mert itt nekem valami nem világos. Tehát lényegében ellógtad az ének órát, még direkt ültél kicsit a WC-ben, hogy minél később kelljen menned, aztán a tanárodnak elmondtad, hogy nem volt kedved felelni?
2012. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ÉN MÉG MINDIG NEM TUDOM MI A KÉRDÉS??? AZ HOGY KAPHATSZ-E SZAKTANÁRIT EZÉRT AMIT TETTÉL?????
2012. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lógtam el az ének órát mert aznap nem is volt.A kérdés az hogy lógósnak néznek majd?
2012. jan. 12. 07:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy annak, hiszen be is vallottad. De mi a jóistennek nem akartál énekből felelni? :D Senkit nem érdekel, ha elrontod.
2012. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!