Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti miért jártok ide az Oldalra...

Ti miért jártok ide az Oldalra? És mi tart itt? Miért JÓ itt olvasni / írni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy egyre több időt töltök itt, és próbálom fogalmazgatni, miért is járok ide.


Ti miért?


2012. jan. 14. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fejleszti a kommunikációkészséget egyrészt, másrészt itt van ídőd megfogalmazni amit mondani akarsz és számos más ember véleményét is megtudhatod.
2012. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Részben, mert szórakoztat, részben, mert érdekes dolgokat olvasok, amibe máshol nem biztos, hogy belefutnék.
2012. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az érthetően megfogalmazott információk és a végtelen idiotizmus tárháza ez az oldal.
2012. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
@Gyakori Rinya - A második felével egyetértek xD
2012. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy tanyán lakom alig van ember, csak a disznokkal tudnék beszélgetni...
2012. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Isten bocsássa meg nekem, de néha bölcsebbek is tudnak lenni:-))
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Értékelhető - összetett - képet ad az oldal a ma társadalmáról. Sok minden mérhető: a közoktatás minőségi változása, a legfiatalabb korosztály gondolkodásmódja, nyelvi divatjai..a felnőtt ember nehézségei és szorongása, az emberi- és párkapcsolatok alakulási trendje..az ország állapotáról való tájékozottság - vagy épp totális információ-hiány - egyszóval: a maga nemében sokat nyújtó webhely. Értékesek az ide látogató emberek közül azok, - és vannak, számosan! - akik tovább gondolandó, megalapozott, szakismeretekkel, műveltséggel megtámogatott véleményeket fejtenek ki. Sokuktól tanulni lehet - vagy gondolatokat cserélni, értelmes párbeszédben. Ezért is határoztam úgy, hogy feladom a passzív olvasást és "eljárok" ide.
2012. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szerteágazó válaszokat!


Írjatok még!

2012. jan. 19. 09:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor megszületett a fiam, egész véletlenül keveredtem ide, valamit kerestem és a google ezt az oldalt dobta ki.

Eleinte azért járkáltam fel, mert itt bátran megmertem kérdezni olyan dolgokat, amit a védőnőtől, családtól nem mertem, mert attól féltem kinevetnek.

Aztán ha a párkapcsolatomban volt problémám, és kiváncsi voltam hogy most én vagyok a hülye vagy nekem van igazam, akkor is ide jöttem, mert a barátnőm persze hogy nekem fog igazat adni, itt meg a kívülállók őszinte véleményt fognak adni.

Miután egyre gyakrabban jártam ide, már egyre inkább úgy éreztem hogy egy közösség tagja vagyok, ahol tudok beszélgetni.Mivel nekem nem igen vannak igaz barátaim, az egy barátnőmmel meg ritkán találkozok mert tanul és dolgozik, én meg a gyerekkel nem nagyon tudok eljárkálni, így jó érzés nem csak ülni itthon, hanem kommunikálni.

:)

2012. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyre többet jövök. feltenni oylan kérdéseket, amiket máshol nem merek, ahogy a szlogenben is olvasható. Azon kívül stzeretem olavsgatni az iylesmit, pl. ypoutube-on is mindig megnézema kommenteket, meg más oldalakon. Nme avygok regisztrélva, de érdkees a véleméyneket olvasni. ide is sokáig csak olvasgatni jártam. bocs, az elírásokért késő van már, azért.
2012. febr. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!