Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek németek embereket?

Ismertek németek embereket?

Figyelt kérdés

Ismertek németek embereket?

Milyenek a németek?(Külsőleg és belsőleg egyaránt) Mondjuk a szászok,svábok,bajorok stb

A magyarokhoz képest milyenek? Hogyan viselkednek a hétköznapi életben?

Azt halottam hogy a családban sem vmi közvetlenek.Eléggé ridegek. Igaz ez, vagy ez is csak egy sztereotípia?

Mi a véleményed róluk?


(Lehet hogy nekem az őseim között is voltak németek és ezért szeretnék tudni róluk sok mindent)


2012. jan. 14. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem ismerni németek emberek
2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A svábok spórolósabbak,mint a magyarok. Családszeretők,de idegenekkel barátságosak,de nincs az a nagy barátkozás,mint a magyaroknál.

Nagyon ritka közöttük az alkoholista.

2012. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én német gyökerekkel rendelkezem, vannak Németországban élő rokonaim is. Szerintem egyáltalán nem ridegek, de egy nagyon kicsi felsőbbrendűség érzet van bennük. Egyébként rendes emberek, ahol tudnak, segítenek, és aranyosak is.
2012. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én német vagyok, utolsóval teljesen egyetértek!
2012. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!