Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár hete kárt tettem egy ház...

Pár hete kárt tettem egy ház utca fronti ablakán aminek a javítása 10000ezer forint alatt van. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
rendőrségi ügy nem lett belőle mert beszéltem a tulajjal hogy rendezem a kárt meg minden. mikor a javítás megtörtént felhívott a tulaj hogy mehetek fizetni. én pedig írtam egy papírt 2 tanúval hogy az illető átvette a pénzt. elmentem alá szerettem volna vele íratni ezt a papírt de ő nem volt hajlandó. (a későbbi problémák kizárása érdekében tettem ezt) és eljöttem fizetés nélkül. az esetről hangfelvételem van. és rajta van hogy nem akarta aláírni. ezek után ha esetleg feljelentés történik lehet még problémám? 16 éves vagyok.
2012. jan. 17. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
szerintetek mit kellett volna csinálnom? kérdező vagyok
2012. jan. 17. 19:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, levédted magad.
2012. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
okosan csináltad
2012. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!