Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek cink ha roma...

Szerintetek cink ha roma létemre punk vagyok?

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem cink, nem is ciki.

Röhejes:D

Esetleg horogkeresztet is viselsz? :)

2012. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Az, hogy punk vagy, vagy rocker, vagy emo, vagy bármi, az nem függ össze a romasággal, sem más származással.

Jól néznénk már ki, ha egyes stílusokat csak bizonyos etnikum képviselhetne!

Úgyhogy nem ciki!

2012. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg punk vagy, akkor lesz@rod, hogy cinkes-e. Ha cikinek érzed, akkor nem vagy punk.
2012. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez a világnézet (mert ez nem stílus, hanem világnézeti mód) nem függ össze a származással. Nem cink. Ha te azt az értékrendet vallod a magadénak szíved joga.
2012. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem származás kérdése, hogy valaki milyen stílust akar képviselni. Sokan pl. nem is tudják fehérek, hogy egyes könnyűzenei műfajok és ezzel együtt az ahhoz tartozó öltözködési stílus meg a feketéktől jött. Afrikából, Amerikából, tök mindegy. Képviselik, de azt sem tudják, hogy mit. Szóval mindegy, hogy milyen irányzat felé mész, csak tudd, hogy miért, ne csak pusztán divatból.
2012. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem 21
2012. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Te egy fiatal srác vagy, aki - kortársaidhoz hasonlóan - választottál egy stílust. Hogy jön ide egyáltalán a származásod? Én összesen egyet kérek tőled: légy punk, vagy ami éppen akarsz - de tanulj, készülj a felnőtt életedre és légy minden életkorban becsületes, sikeres (és elégedett) ember. Nekem amúgy - fenőttnek - elég bizarr látvány egy punk, de amíg nem bánt semmivel (és miért bántana?) - addig semmi bajom vele.
2012. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat ! :D
2012. jan. 18. 17:40
 9/13 A kérdező kommentje:

jah és nem viselek horogkeresztet!

Meg ha nem tudsz valami normálisat is írni akkor létszíves

ne írj !! :D Jah és nem a rasszizmusról szól a punk stílus ha itt tartunk :D

2012. jan. 18. 17:43
 10/13 anonim válasza:
100%
qrva viccesen nézhetsz ki ! Ne haragudj,nem rosszból írtam :D :))
2012. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!