Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az EMO style végre kezd...

Az EMO style végre kezd kihalni kis országonkban?

Figyelt kérdés
AZ utóbbi egy, másfél évben nem igen láttam eme faj képviselőit az utcákon. Mi lehetett a tömeges kipusztulás oka? Meteorid vagy betegség? Vagy az is lehet, h egymás között nem tudtak szaporodni, mert közismerten sok volt a meleg köztük.
2012. jan. 19. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy mondod tényleg... De őszintén, hiányoznak valakinek? Amúgy minden korszaknak megvoltak az EMO-sai... Pl. XIX-XX. század költői, az összes egy elmeháborodott, többszörös öngyilkossági kísérletekkel teli barom volt. :)
2012. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,úgyis jön az EMO helyett valami más szintén értelmetlen stílus.
2012. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Énis egyre kevesebbet látok hála. De ahogy mondják, jön majd egy következő... és már a TCK sem divat :DDD
2012. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
TCK?
2012. jan. 19. 21:19
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Nevetségesek vagytok.:D Komolyan.

Először is: hiányoznak valakinek? Ha nem hiányoznának, nem foglalkoznátok velük, akkor nyilván nem tettétek volna fel ezt a kérdést és nem szóltatok volna hozzá.

Öngyilkosság? Látszik, hogy nem tudod mi az az emo és emo style. Egyiknek sincs semmi köze egymáshoz, a tudatlan "szádacskáidat" pedig ne jártasd, ha nincs értelmes mondanivalója.

Értelmetlen stílus? Kétlem hogy ti meg tudnátok ítélni minek van értelme és minek nincs. Mellesleg valószínűleg jön más stílus is, ahogy most is sok féle van.:) Kétlem, hogy bárkinek is ártana az, hogy valamely stílushoz tartoztatja magát, vagy egyszerűen hozzá hasonlóan öltözik. Azért pedig járna nekem egy köszönet, hogy ilyen idétlen kérdéshez ilyen értelmes választ adtam. Köszönöm!:)

2012. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Egyiknek sincs semmi köze az öngyilkossághoz. Elnézést a félre írásért.:)
2012. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsételn. Hát neked meg mit ártottak hogy ennyire örvendezel neki hogy végre eltűntek? Csak abból vált ki ilyen heves érzelmeket valaminek a megszűnése akinek fontos volt. Én pl konkrétan lesz@rtam mindig is minden egyes divatirányzat képviselőjét (rocker, emo, indie, páwa stb) és hidegen hogy vannak-e még vagy már csak voltak. És pláne nem írok ki róluk kérdést. Szánalmas balfék lehetsz....
2012. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Másodszor nem hiányoznak, csak pl làttam egy ilyen stílus képviselőjét az utcán, s azon gondolkodtam, h milyen ritkán látom őket mostanság. Az, h valaki ilyen támadóan ad választ számomra ő az elkeseredett ember. A kérdést meg igyekeztem viccesre formálni, de látom sokaknak beletapostam a kicsiny lelkébe.
2012. jan. 20. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
hát ez a kérdés kicsit se viccesnek hanem inkább bántónak tűnik..és még midníg nem értem a h mi a bajod az emokkal?ha nem tetszenek ne nézd őket.sok embernek sok minden nem tetszik de mégse tud ellene mit tenni..akor te miért akarsz...ja az meg h az emoknál több a meleg..ennek a ketőnek nem sok köze van egymáshoz..ugyhogy elég b*rom vagy...
2012. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!