Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nagypofájú netes "keménygyer...

A nagypofájú netes "keménygyerekek" mire gondolnak pontosan, amikor azt mondják egymásnak, hogy "megtalállak"?

Figyelt kérdés
Van egy fajta suttyú keménygyerek-réteg, ami állandóan ezzel dobálózik. Mesélje már el nekem valaki, hogy lehet "megtalálni" valakit?:D Max. akkor tudom elképzelni, ha megvan a másik IP-címe és van ismerős a telefontársaságnál, de gondolom az ilyen primitív hülyék el se jutnak idáig. A másik, hogy mindig azzal jönnek, hogy "sokan lesznek". Ez a kedvencem. egyedül már senki nem mer kiállni a másik ellen, mindenki csak csordában mer keménykedni?:D
2012. jan. 19. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
ez azért van mert kezd elcigányosodni ország
2012. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kezd?:D Én már ezt elég régóta látom...
2012. jan. 19. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
gondolom enyhén idegbetegek és úgyérzik tudnának ártani a másiknak. Amikor meg arra gondolnak, hogy valakikkel megvernek valakit meg egyenesen szánalmas mert 1, tuti nem tudnának rávenni senkit hogy segítsenek 2, pont azért mert sok vs. egy alapból gyávaság
2012. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a vicc hogy ezek általában 40 kilós gyerekek, ilyenek tőlem 15en is jöhetnek rám, max nem egyszerre hanem egymás után verem ki a fogaikat:D


De én sem tudom elképzelni hogy hogy szeretnének bárkit is megtalálni, gondolom jó érzés neki azt hinni hogy képes lenne ilyenre ha arról lenne szó.

2012. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Az éremnek van másik oldala. Ha veled ilyen gyerekek kötekednek akkor te is ilyen gyerekesen kötekedsz. Gratulálok neked is-.-
2012. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gratulálhatsz, de ha hiszed, ha nem, igen egyszerű ilyenekbe belefutni, teszem azt, Honfoglalón. Ha egy különszobában szóváteszem, hogy a 400-as szerzett megyét támadja (aki nem tudja: ez az íratlan szabályok szerint tilos), már rögtön elkezd keménykedni.
2012. jan. 19. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd rá.


"Az a vicc hogy ezek általában 40 kilós gyerekek, ilyenek tőlem 15en is jöhetnek rám, max nem egyszerre hanem egymás után verem ki a fogaikat:D"


A testsúly csak akkor számít, ha ész nélkül verekednek. Egy 40 kilós is leverhet egy 100 kiló feletti gyereket. Gondolom horkoltál mikor Dávid és Góliát történetét is mesélték, de ha ez se elég akkor menj kérdezd meg egy öreg kínai harcművészt aki felszeletel.

2012. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 20:53


Mindjárt leszaladok ide az öreg kínai harcművészek klubjába és megkérdezek egyet ! Mégis hogy...?


Szerinted egy ilyen selejt tud verekedni? Nem tud. Ha sokan jönnek akkor is mindegy...Az első két vállalkozót szájon kapod és a többi már fut mire azok felkeltek.

2012. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Erre van egy régi szólás: Köhög a bolha.

Csak adják a nagyot.

Most komolyan: el lehet azt képzelni, hogy megkeresi-keresteti pl. a másik fél IP-címét, majd kinyomozza hol lakik az illető, csak hogy megtalálja és beverjen neki egyet? Ez már az elmebetegség kategória lenne.

Én az ilyenen csak röhögnék, még nem volt szerencsém ilyen lököttekhez, bár, egyszer valaki, akivel egy fórumon összekaptam, azt írta, hogy vigyázzak, mert itt van a közelemben...nem mintha tudta volna, honnan írok! Vicces volt!:-)

2012. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ma 20:57 mint mondtam ész nélkül biztosan. Nekem aztán mondhatod, hogy lecsapod őket egytől egyig. Az egod miatt egyszer pofára esel. Én se vagyok nagy darab, de nagyon gyorsan mozog a lábam és felesleges mozdulatokat nem végzek. Tudom hol a gyenge pont bármelyik súlycsoportnál:) Ne szállj el magadtól!
2012. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!