Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmész betegen is buliba ha...

Elmész betegen is buliba ha vmi jó buli van a hétvégén?

Figyelt kérdés
Ha lázas vagy vagy meg vagy fázva akkor az visszatart attól hogy elmenj a barátaiddal egy olyan buliba ami nagyon ritkán van vagy mondjuk koncertre?
2012. jan. 20. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ha lázas vagyok, akkor úgysem érezném jól magamat :/ csak rossz emléknek maradna meg :/
2012. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Visszatartana. Egyszer "buliztam" betegen, mert szilveszter volt meg az évfordulónk is, kb. mire odaértünk, már az egekben volt a lázam. Ettem sorban a lázcsillapítókat, alkoholt semmit nem ittam, próbáltam csocsózni, de összefolyt a szemem előtt minden, aztán elkezdtem szédülni, nem bírtam megállni, úgyhogy leültem a sarokba és ott vártam be az éjfélt, utána a barátom hazavitt. Életem legrosszabb két órája volt :D
2012. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A láz, a rossz közérzet visszatart engem. Szerintem mást is.
2012. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én voltam már úgy, hogy a kedvencem külföldi koncertje előtt 2-3 nappal lerobbantam. Aznap délután mégis összekaptam magam, indulás előtt bevettem egy erős fájdalomcsillapítót a fejem miatt, és bár z odautat végigaludtam, mégis fantasztikusan jól sikerült az este.
2012. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehagytam, hogy "sima" buliba viszont biztos nem mennék, csak az ilyen "egyszer van egy évben" koncertre.
2012. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mennék.
2012. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen beteg vagyok. Én 10évente egyszer vagyok lázas, viszont csak úgy megfázni rengetegszer szoktam, és voltam már úgy bulizni, hogy alig kaptam levegőt, és túléltem, egyáltalán nem vett le az értékéből. Ha nem vagyok olyan rosszul, hogy eleve rettenetes a közérzetem, vagy szédülök, stb., akkor elmennék egy olyan koncertre, ami ritkán adatik meg.
2012. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos ez attól függ. Ha fertőző beteg vagyok, akkor evidens hogy nem terjesztem a bacijaimat tovább és inkább otthon kúrálom magam. Egyébként meg mindig azon az elven voltam, hogy ha nem tudok elmenni suliba vagy dolgozni, akkor vagyok olyan beteg ,hogy buliba se tudjak menni. Ha pedig kibírom a sulit akkor kibírom a bulit is.
2012. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lázas vagyok biztos nem mennék el. De mondjuk ha csak kisebb betegség pl. nátha akkor igen.
2012. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!