Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondanátok ilyen horrorfilmeket?

Mondanátok ilyen horrorfilmeket?

Figyelt kérdés
nem olyanokra gondolok mint a fűrész vagy a vizsga, hanem ami belső félelmet kelt.
2012. jan. 21. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ördögűző, Pokolba taszítva, ezek az örök legjobbak. Garantálom, hogy az utóbbitól még a szar is beléd áll, ha egyedül, sötétben nézed végig :P
2012. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Darkness Falls (A Sötétség Leple) (egyszer végigküzdöttem, ráadásul a saját félelmeimet erősítette fel... nekem nagyon betette a kaput, most lesz az RTLen egyébként. Nem mestermunka, de...)

Clockwork Orange (Mechanikus Narancs)

Mind Hunters (Egy Gyilkos Agya)

Requiem for a Dream (Requiem egy álomért)

Hide and Seek (Bújócska)

Átok



és a végére egy abszolút más műfaj:

A Hercegnő és a Kobold (1991, japán-angol koprodukció, Gémes József rendezésében. Darabjaira zúzta a gyermekkorom. Komolyan. Viccesnek tűnik, de tizenéves koromig dúdoltam a sötétben. Mindig.)

2012. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Rekviem egy álomért és a Mechanikus narancs mióta horror?

Még thrillernek se mondanám.

A kobold és a hercegnő egy szép mese, de semmi félelmetes sincs benne.

2012. jan. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fogságban

Ház az erdő mélyén

A hívás (ez inkább thriller)

2016. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!