Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az a férfi...

Szerintetek milyen az a férfi aki halacskákat és csillagocskákat tetovál magára?

Figyelt kérdés
És már 30 éves? Mert sztem a csillagok amúgy is lányoknak való, halacska meg no comment, az egyszerűen szánalmas. Ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 23. 22:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és ezt kifelejtettem h a lábán római számok vannak, a születési évét jelzi. Sztem ez tiszta nevetésges.
2012. jan. 23. 22:42
 2/12 anonim ***** válasza:
Látens lakberendező.
2012. jan. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérek ha lehet
2012. jan. 24. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért kell kicsinyítő képzőkkel halmozottan lelátni ezeket a főneveket?

"Szerinted milyen az a férfi aki halakat és csillagokat tetovál magára?"

Szerintem nem gázabb mint bármilyen más mintát magunkra tetováltatni. Szerintem olyan ember aki szereti a halakat és az égitesteket.

És hogy jön ide hogy 30 éves. Köztudott hogy az évek múlása nem egyenesen arányos a szellemi fejlettség növekedésének mértékével.

Miért olyan fontos ez?

2012. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki:)
2012. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy néznek ki a csillagok, és a hal. Pl rengetegen tetováltatnak magukra koi halat, férfiak (heterók is szép számmal), nők egyaránt.

Az egy másik kérdés, hogy szerintem fantáziátlan és egysíkú, de semmiképp sem buz1s. Ha emo sztájlban tetováltat, az más tészta.

20/L

2012. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazi férfi!
2012. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
spongyabob is ilyen
2012. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem kérdés, mert én azt kérdezném: Milyen ember az aki bármit tetováltat magára?

Nekem nagyon nem tetszik, sem nőn sem férfin, akármit is ábrázol, akár mekkora is.

Olyan benyomást tesz rám ha tetoválást látok, mintha valami ősember szinten élő bennszülött törzs tagját látnám, nekem valamiféle primitívséget sugall mindég, nem tehetek róla.

2012. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
milyen fajta halakat tetováltatott? csukát, vagy tonhalat?
2012. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!