Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Ki akarok...

Mit csináljunk? Ki akarok mozdulni. Ikeára gondoltam. Van még valami jó hely vagy tudtok jó progit, ami ingyen lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kika
2012. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Jah.Tegyél egy kört a Nyugati pályaudvaron.Szép látvány amúgy is :DDD
2012. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%

Cora. Hova máshova?

:D :D :D

2012. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Bármelyik pláza.
2012. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Tesco
2012. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Józsefvárosi piac.
2012. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Például: Vár, Gellérthegy, Margitsziget, Városliget, de ha egyszerűentesztek egy sétát bármerre a legtöbb városrészben vagy zöld területen meg tudjátok találni annak a szépségét. Ha az Ikea (kérdés, melyik) a közeletekben van, akkor Gödöllőre is kimehetnétek, bár oda már HÉV jegy kell.

A nehézséget az jelenti, hogy ha számodra az Ikea természetes kimozdulás lenne, akkor nem vagyunk egy hullámhosszon. Amúgy az ikea klassz hely, ha bútorokat szeretnél venni vagy nézegetni. Például ha össze akarod rakni az álomlakásod, csak úgy tervezés szintjén. Mint kimozdulás azonban furcsa. Ráadásul, ha az ingyenesség fontos szempont számodra, akkor nem a legbölcsebb dolog egy kereskedelmi egység látogatása, ahol marketing szakemberek raktak össze profin minden részletet annak érdekében, hogy a zsebedben lévő pénznek minél jobb hasznosítást találjanak a saját szempontukból.

2012. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elfuserált ez a mai társadalom. Komolyan az ikeában kapcsolódsz ki? Látszik hogy pesti vagy :D


Bocs, jön a pesti sztereotípia, de itt Szolnokon kirándulni szoktunk valamerre akár ingyen,kimozdulás gyanánt! :D

2012. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van! Bár én is fővárosi vagyok, de a hajam kihullik az ilyen hülyeségektől. Ráadásul az ilyen emberek miatt nem lehet mozdulni sem a plázákban/boltokban azoknak, akik tényleg vásárolni mentek oda, nem pedig "kirándulni".
2012. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csak másfél éve vagyok pesti...úgyh ezt benézted.

szívesen kirándulok,de ilyen hidegbe nem nagyon szeretek...

2012. jan. 26. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!