Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy indián együttest (vagy...

Egy indián együttest (vagy nem is tudom hogy nevezik a zenészeket náluk) keresek?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer régen az út mentén voltak indián zenészek, ezek az igazi toll díszes, pánsípos indiánok.Megáltunk, meghalgattuk őket majd kazettát is vettünk tőlük.

A nevükben nem vagyok 100%-ig biztos nekem úgy rémlik hogy Inti, viszont ilyen néven nem találtam semmit, csak valami Inti Illminot vagy mit, de ők igaz hogy indián zenét próbálnak játszani, de nem indiánok.

Arra viszont tisztán emlékszem hogy a kazetta borítója zöld volt, ha látnám megismerném, de már ezer féle képpen kerestem nem találtam mégcsak borító képet sem.

Arra is emlékszem hogy a kazettán indián előadásban rajta volt a Lambada, vagy legalábbis valami ahoz nagyon hasonló.

Ha esetleg valaki ezekből ráismerne nagyon örülnék ha segítene, hogy honnan tudom esetleg a zenéjüket letölteni.

Azért ebben a kategóriában tettem fel a kérdést, mert itt nagyobb esélyel vannak indián zene kedvelők.


2012. jan. 27. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ecuadori/perui együttes van Mo.-on.


Esetleg felveheted a kapcsolatot a cikk szerzőjével.


[link]

2012. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Americanta?
2012. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem Americanta
2014. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!