Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik filmből van, vagy mire...

Melyik filmből van, vagy mire utal, amikor feldobják egy jelenetben a cipőt a póznára cipőfűzőstül?

Figyelt kérdés
Annyi filmben láttam ezt a jelenetet, hogy valaki összeköti az edzőcipők cipőfűzőjét, és feldobja egy villanypóznára, és az áramvezetéken fönt marad, és a két cipő lelógva himbálózik. Igazából olyan szabadság fílingje van, mindig a nagy-elhatározós jeleneteknél/-előtt látható. Valamiért az az érzésem, hogy ez egy konkrét előzményből származik. például volt egy film egy iylen híres jelenettel, vagy ilyesmi. van ennek konkrét előzménye, amire ezek visszautalások?
2012. jan. 28. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem erről hirtelen a Szex-túra ugrik be.
2012. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azt nem láttam, de szerintem ez régebbi dolog lehet annál. Több filmben is van, mondom, de szerintem van egy elődje.
2012. jan. 28. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!