Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lehetőség adódna, beszállnál?

Ha lehetőség adódna, beszállnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegyük fel, hogy létezik egy olyan, egyre inkább bővülő közösség az interneten, melynek célja az emberekben rejlő kreativitás és tehetség kibontakoztatása, új és forradalmi ötletek megvalósítása. A csoport tagjai főleg fiatalok, de nincs korhoz kötve a dolog. Az emberek a lehető legkülönfélébb dolgokban próbálják kifejezni magukat: művészetek (festészet, szobrászat, falfestés, irodalom, filmek készítése, stb.), sport, tudományok, kézművesség, egyszóval bármi, amit csak el lehet képzelni.

Az egész dolog lényege, hogy a sok különálló tehetség, alkotni vágyó egyén a közösségből motivációt merítve tudjon alkotni, valamint hogy egyre több és több ember szakadjon el végre a semmittevő, naplopó életmódtól.

Az átlag embernek, aki belép közéjük inspirációt tudnak nyújtani, ösztönözni tudják, sőt a tapasztaltabbak tanácsokat és különböző leírásokat, segédanyagokat is biztosítanak a kezdőbbeknek.

Egy trágya társadalomban élünk, rengeteg az elpocsékolt és magányos ember. Egy próbát mindenképp megér, hogy ezen változtassunk egy kicsit.

A kérdés tehát adott: Ha lehetőség adódna, beszállnál ebbe a csoportba? Mit gondolsz, a fiatalok körében van erre igény?


(u.i: Ez nem egy reklám, hirdetés, semmilyen közösségbe nem invitálok senkit! Ez az egész egy fiktív mozgalom képe, nem valós.)


2012. jan. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs túl sok kötöttség (értem ezalatt, hogy nincsenek kötelezettségek, valóban a kreativitásom élhetném ki, hobbi szinten) akkor erősen meggondolnám.
2012. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi kötöttség. Egy honlapon összpontosul az egész, ha szeretnéd látogatod, ha meguntad, akkor nem. Ennyi! :)
2012. jan. 30. 22:51
 3/7 anonim válasza:

Mindenképpen! ÉN imádok alkotni, sokmindent, (irodalomban, fesrtészetben es zenében a leginkább) es en is gondolkodtam azon h kéne tenni, de en csak arra, hogy más kreativ emberekkel bwszelhessek, hogy legyenek akikkel kozos a temank, megertjuk egymast...



U. I. : 14/L

2012. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az elozo vagyok, es ha letrejon ez az oldal, akkor kerlek ertesits emailen, (azaz irjj privat uzenetet) majd segitek amiben tudok, es biztosan egy lelkes látogatoha leszek az oldalnak :D
2012. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Bár én már nem tartozok a fiatalok közé, pontosabban nem abba a korosztályba tartozom akikre te gondolsz, de érdekelne engem is.

36/n, mivel írtad, hogy nem korhoz kötött.:)

2012. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ide is jöhet a cím :D
2012. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen? Engem is érdekelne.:)
2012. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!