Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek facebook celeb?

Hogyan legyek facebook celeb?

Figyelt kérdés

Igazából nem is nagyon érdekel a dolog de amikor azt látom hogy valaki megosztja azt hogy ,,hazaértem'' és kap 10 lájkot idegesít.Mert amikor én megosztok valami jó arra max 5 lájkot kapok -.- a suliban közkedvelt vagyok.

13/F


2012. jan. 31. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1st world guy problem =D
2012. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne legyél, legyél önmagad. Ilyen gyerekes dolgokkal én nem foglalkoznék, attól te nem leszel jobb ember, hogy népszerű leszel a Facebookon. Ha suliban kedvelnek, az egy jó dolog, ne mindig azt a sz*r FB-t vegye mindenki mércének. Ha szeretnek a való életben, akkor azt becsüld meg.


Nem kell követned mások hülye szokásait! Hidd el, jobb lesz anélkül.

2012. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2012. jan. 31. 21:01
 4/11 A kérdező kommentje:
viszont ami zavar közkedvelt vagyok a suliban de inkább a lányoknál a fiuknál is csak néha le sem szarnak.lehet hogy ennek az az oka hogy tanárként dolgozik az anyukám a sulinkban?
2012. febr. 1. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet h a lájktalanság oka az h fiú vagy? :D

Ha megfigyelek főleg a lányok szarságait lájkolják.

2012. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
van benne valami xd vagy amit még észrevettem egy fiunak csak akk volt 20 lájknál több a képén ha bu*is volt xd
2012. febr. 5. 14:56
 7/11 anonim ***** válasza:

én már rájöttem arra h ez a lájkolós szarság egy nagy semmi. Nekem is alig van lájkom,szal rájöttem jobb ha ki se írok semmit :D

De am az igaz h a fiúknak kevesebb lájkjuk van :D

15L

2012. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem én de tényleg engem csak az idegesít hogy kiírja fogat mostam :D egyből 20 lájk -.-''
2012. febr. 5. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsen, inkább nevess rajta, hogy ilyen szánalmas, hogy kiírja, hogy fogat mosott... KI NEM SZ*RJA LE? OK, hát az a 20 ember, akinek tetszett... De most mit ér el vele? SEMMIT.


Kezeld az ilyeneket, mint dedós szokások és hagyd a fenébe. Nem kellene annak a f*szbooknak ekkora jelentőséget adni, az csak egy hülye közösségi oldal, aminek több rossz tulajdonsága van, mint jó.

2012. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez nem rangadó egy kicsit sem, hogy ki mennyi lájkot kap!!!!!!!!!!! Vagy ha igen, az szánalmas...... Ha nem szeretnek a fiúk téged olyannak amilyen vagy, az azért van, mert nem ismernek, vagy csak bunkók.
2012. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!