Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyiket magyarországi várost...

Melyiket magyarországi várost tartjátok a legszebbnek? Melyik városban élnétek a legszívesebben (Magyarországon), ha bármelyiket választhatnátok (vagy a közelében)?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

SZEGED!:)

és az a szerencsém van, hogy ott is lakom:D

én el nem mozdulnék

2009. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia,än Szegedet välasztanäm,mert szines väros,egyszerüen szebb mint a többi väros
2009. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én is Szegeden tanulok de én nem szeretem bocsi:O


én valahol a hegyekben élnék(pl.Bükk)..valamilyen patak közelében...;)


szerintem (nekem)a legszebb város Pécs..:)

2009. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én Sopronban élek,szép városnak tartom,szeretek is itt élni,de bizony én is Szegedet választanám,vagyis Szeged mellett élnék a legszívesebben.
2009. máj. 31. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sopron, Kőszeg, vagy valahol a Pilisben vagy a Mátrában. Az Alföldre semmi pénzért nem mennék. Amúgy budapesti vagyok.
2009. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pécsi vagyok, és szerintem nagyon szép a város, csak sajnos sokkal több lehetőség lenne benne, mint amennyit ki is használnak. Eléggé el van hanyagolva a város :( Nálam most Székesfehérvár a favorit, egyszer szeretnék ott élni. De amúgy nekem Miskolc is tetszik, azon belül is főleg Lillafüred, szerintem szép város, bár tudom, hogy sokan nem szeretik. Én imádom.
2009. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Pécs a legszebb!:)

Ott élnék a legszivesebben, amúgy szombathelyi vagyok, és ezt is szeretem:)

2009. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3 helyen laktam összesen eddig az ország 3 különböző régiójában,de egyik városba sem mennék vissza,most nagyon Tihany párti vagyok:)
2009. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen hegyekben! Pécs :) vagy a Balaton környéke
2009. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pécsen már voltam és az gyönyörű Szegeden még nem de azt hallottam h azt nem lehet kihagyni :)
2009. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!