Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jelölgettek be vadidegen...

Miért jelölgettek be vadidegeneket Facebookon?

Figyelt kérdés

Azoknak szól a kérdésem, akik számukra teljesen ismeretlen, soha nem látott embereket jelölgetnek be Facebookon (pl. osztálytársam testvére, testvérem osztálytársa, ismerősöm ismerőse stb.)


A kérdésem: mi értelme ennek? Nincs elég ismerősötök? Nem elég hosszú a hírcstornátok? Nincs mit olvasni? Menő felvágni az ismerősök számával? Vagy mégis mi? (Az nem ér, hogy ismerkedés, azt az esetet most zárjuk ki, mert azon a szándékon felül is nagyon sok "indokolatlan" jelölés fordul elő.)


2012. febr. 2. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amiket írtál,olyan ismerőseim nekem is vannak,de én személyesen is ismerem őket.Amúgy a kollégám,pl vagy a barátnőim,(pontosabban abból 1 van)de az ilyen lány ismerősöm,akkor így írom,nekem nincs bejelölve,mert fennt sincsenek,vagy iwiwen vannak,ott meg én nem.De ettől függetlenül nem érdekel,hogy ki hol van vagy hol nincs,mert úgyis beszélünk ha kell.
2012. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De egyébként én is észrevettem,hogy sajnos az a menő,és még ilyen 30-on felüli korosztályban is,hogy kinek hány ismerőse van és jelölgetnek be boldog-boldogtalant,akit nem is ismernek.
2012. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszadó


Persze, az mindegy, hogy milyen viszony van köztük, ha ismeri valamilyen formában, akkor természetes, hogy bejelöli. Én csak azt utálom, ha valaki olyanokat jelöl be (pl. a fenti emberek köréből), akiket abszolót nem ismer.

2012. febr. 3. 00:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se értem. (Egyébként mind a kettő én vagyok:))
2012. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És azt tudom biztosan h olyat is bejelöltek,akit tényleg nem ismertek,mert kamuprofil volt,nem én csináltam,de tudom,hogy az.
2012. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár én idegent nem jelölök be(24 ismerősöm van csak fent,de ezek mind rokonok,és pár jó barát)

De sok idegen engem is bejelöl,méghozzá Indiából,Amerikából mindenhonnan.Az ok egyszerű.A sok facebook játék lényege,hogy sok ismerősöd legyen.Minél több ismerősöd van,annál nagyobb lehetőséged van a játékoknál..

Szóval sokan a játékok miatt jelölnek be boldog-boldogtalant.Messze nem érdekli őket,hogy te hogy éle dki magad a facebookon.Ők csak játszanak.

2012. febr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ahogy a kérdező is írta lehet ismerkedni is.

Nekem például két indiai barátom is van, akik például elkezdtek ismerkedni a magyar történelemmel is.


Amúgy a válaszom az, hogy unatkoznak.

2012. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A dologhoz hozzátartozik az is, hogy vannak emberek, akik (például egy iskolán belül) nagyon hírhedtek, ismertek. Mindenki tudja róluk, hogy kicsodák. Vagy mert sokat szerepelnek, vagy mert nagy bajkeverők, vagy mert ők szervezik az összes bulit, vagy mert a fél iskola szerelmes beléjük, vagy mert az egyik szülőjük az iskolában tanít...

Ezek az "ismert" emberek természetesen maguk nem emlékeznek mindenkire, akivel szóba találtak valaha elegyedni, de rájuk emlékszik mindenki, tudja róluk, hogy kicsodák. És sokan be is jelölik őket, pedig nincs valódi érdemi kapcsolatuk az illetővel.

2012. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!