Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy egy...

Érezted már úgy, hogy egy napra minden összejött és mikor haza értél már teljesen ki voltál akadva? Vagy tetézzük a dolgot, még otthon is rátesznek egy lapáttal, úgyhogy este teljesen idegállapotban vagy?

Figyelt kérdés

Mondjuk, ha egy nap sok apró dolog összejön az nagyon idegesítő tud lenni nem?

Én most lettem ideges, amúgy sem volt jó napom, de az vigasztalt, hogy reggel azért úgy vmenyire befűtöttem a szobám, tehát nem a mínusz 20 fokba jövök haza. Hát valaki nem letekerte a fűtést?! :D Jó ez viccesen hangzik, de elég fázós vagyok, tehát nekem ez ilyen átok, ha nincs legalább 20-22 fok. Reggel is 15 fokban keltem.

Veletek történt már ilyen?:D


2012. febr. 3. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

húúúú... úgy néz ki, a fűtés a legnagyobb gondod..(nekem is) de nálam(már) nem nyúlhat hozzá senki...


ki az aki lecsavarja a fűtést..? milyen alapon..?nem lehet megbeszélni? ha nem, akkor szívás...valami oka van..



egyébként történt ilyen, de lerendeztük...12 évet kaptam..már nincs aki le merné tekerni...

2012. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, nem a fűzés a legnagyobb gondom, de oda is írtam, hogy a (sok) apró dolog. Igen ez apró dolog, de mikor az ember hazajön amúgy is tök idegesen, akkor azért annyit elvárhat, hogy ne a 10 fokos kihűlt szobában kelljen továbbra is kabátban ülnie. Szerintem. De lehet én gondolom rosszul.
2012. febr. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!