Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szép nők miért nem szeretnek...

A szép nők miért nem szeretnek dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem miért akarják hogy eltartsák őket ?
2012. febr. 9. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom neked mi a szép nő, de én sok csinos lányt ismerek, akik dolgoznak, és dolgozni akarnak. Biztosan vannak olyanok, akik kitartottak lennének inkább, de az olyan is.
2012. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én csinos, igényes lánynak tartom magam, és inkább fejbelövöm magam, minthogy eltartson valaki!
2012. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, hogy milyen bugyuta téveszme ez, de megosztanám, hogy én az eddigi életem során csupán két nagyon, nagyon gyönyörű nőt láttam. Az egyik orvos volt (traumatológus), míg a másik egy pszichiáter. Mind kettő mondjuk az orvosiról volt ismeretes számomra, szóval ha szélesebb spektrumban lett volna lehetőségem megfigyelni az embereket, akkor tuti, hogy még megannyi okos és munka orientált nőt találtam volna.

Amúgy pedig , hogy egy elég közhelyes példát is említsek. A szépségkirálynő választásokon sincsenek csúnyák, bár kétségtelen, hogy nem a legszebb lányok, mivel azok általában nem adják feküket ilyesmikre, nade a lényeg nem ez, hanem az, hogy az a 20-24 jelölt mind-mind egytől egyik egyetemista vagy már éppen pályakezdő.

2012. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy sztereotípia.
2012. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, ez csak elterjedt bizonyos embereknél.


De még ha ez így egészében igaz is lenne (bár NEM az), akkor: nem csak a szép nők nem akarnak dolgozni, de ők tehetik meg. Őket eltartják, a "csúnyákat" meg nem.


Bár nem tudom, szerintem hülyeség amit írsz:D

2012. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy valaki szeret-e dolgozni vagy sem, nem függ össze a külsejével, csak épp a szép nőkre több férfi farka áll, így ha nem fűlik a foguk a munkához, előbb találnak olyan palimadarat, aki eltartja őket.
2012. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
A fordítottja már inkább helytállóbb: ha egy nő eltartott, akkor az - jellemzően - szép:)
2012. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Na, megint egy épületes butaság. Gyerünk tovább..
2012. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én erről még sztereotípiaként sem hallottam.
2012. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem sztereotípia,csak én ezt látom,hogy amelyik nő jól néz ki (tisztelet a kivételnek) azt nem érdekli a tanulás,majd úgyis valami ahogy írtátok palimadár eltartja,vagy valami szexmunkát vállalnak.Tehát már a tanulást is feleslegesnek tartják.A szépségkirálynő választás meg pont ilyen ahol semmit nem kell csinálniuk,csak figyelni az alakjukra.
2012. febr. 10. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!