Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jelmezbe beöltözve...

Szerintetek jelmezbe beöltözve beengednek a tescoba? Vagy fel a buszra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Animeconokon is mindenféle fura fazon megfordul, és ide-oda mászkálnak, buszra szállnak, kajáldába mennek, és mindenféle cifra ruhában, hajjal és sminkkel.
2012. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalom lenne, fogadást vesztettem.. :/
2012. febr. 12. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen ruhában.
2012. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy hogy csirkenek vagy Hitlernek kell oltoznod. Szerintem ameddig nem viselsz tiltott onkenyuralmi jelkepet, nem viselsz katonai/rendfentartoi egyenruhajat/rangjelzest/kituntetest, nem viselsz kozbiztonsagra kulonosen veszelyes eszkozt vagy fegyvernek latszo targyat, addig olyan hulye lehetsz amilyen hulye akarsz lenni:)
2012. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bánomisén ***** válasza:
100%
Miért ne engednének be, mindenkinek magánügye, hogy mit visel. Amíg nem meztelenkedsz, vagy nem viselsz tiltott jelképeket, ahogy az előző mondta, senkinek semmi köze hozzá, hogy csirkének vagy marslakónak öltözve közlekedsz.
2012. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Egy egyszerű csirkejelmez lenne, vagy jedijelmez, fene tudja :D

2012. febr. 12. 14:05
 7/9 bánomisén ***** válasza:
Jedijelmez legyen, azt mindenki imádni fogja! :-))
2012. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

beengednek, felengednek.

amennyiben nem piszkítod be a járművet, nem okozol sérülést vele, nem zavarod a környezeted (tehát pl. nem lóg bele valaki szemébe) és nincs szó közszeméremsértésről, bármiben lehetsz.


néhány dolog, amit láttam:

- földikviddics meccsre igyekvő játékosok, talárban, seprűvel a metrón. legalább fél tucat ember. a többiek csodálkoztak, de semmi különös.

- animeconos bagázs teljes menetfelszerelésben a burger kingben.

- margitszigeten és egyéb közterületeken rohangáló hungarocellkardos, vámpírnak maszkírozott, köpenyes, maffiózó-napszemüveges stb. live szerepjátékosok (larp-osok)

2012. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, most jöttem rá, hogy mennyire unalmasan élek! :D
2012. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!