Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tőletek is állandóan cigit...

Tőletek is állandóan cigit kérnek a cigányok?

Figyelt kérdés

Tőletek is állandóan cigit kérnek a cigányok?

Olyan környéken lakok ahol sok cigány lakik és állandóan cigivel tarhálnak.Nem cigizek de ha cigiznék is akkor se adnék.

Egyik haverom is elhajtotta őket aztán meg kést szorítottak a torkához

Veletek is fordultak már elő ilyen dolgok?



2012. febr. 15. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
78%
Tőlünk pénzt is. Egyik osztálytársam megverték mert nem adott nekik százast.
2012. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Én 210 cm magas vagyok és 170 Kg. Nem fordult még elő velem ilyen. Nem értem miért!
2012. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Tőlem is sokszor kértek már cigit,de szoktak aprópénzt is kérni,mert mindegyiknek "kell a buszra".
2012. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a nyolcadik kerületben laktam, egyszer húzott le cigivel egy kissrác, de durván. Kért egy szálat a beteg nagyapjának, aztán magának is, aztán még kettőt, hogy ne csak egy legyen, stb.

Akkor megtanultam, hogy abban a kerületben nem dohányzom az utcán. Utána semmi ilyen problémám nem volt, pedig igen jó alany lennék támadásokra, fiatal, kicsi lány :D

2012. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Tőlem kaját kértek meg pénzt. Egyiket sem kapták meg. Kaptak viszont cserébe gázsprét a pofájukba.
2012. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

"Én 210 cm magas vagyok és 170 Kg."


170kg? Az már odab@sz. :D

2012. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen!Erre mifelénk is ilyen pofátlanok!Ott ácsingóznak a buszmegállóknál,vonatállomásokon,boltok előtt,bank,posta előtt stb és minden arra elhaladó járókelőre ráakaszkodnak.Van olyan aki a bolt előtt szoptatja a gyereket és pelenkára kéreget!Én 1-2 alkalommal adtam nekik pénzt,de utána rájöttem,hogy baromság,mert úgyis cigire meg piára költik!

Mikor még suliba jártam,másik városban tanultam és minden nap megyűlt a bajom a vasútállomáson tanyázó cigányokkal,hajléktalanokkal.Vagy pénzt,vagy cigit kértek és nem lehetett lerázni őket,amig meg nem kapták,amit akartak!

Mostanában legtöbbször úgy oldom meg a dolgot,hogy ha kérnek,akkor közlöm,hogy én is pénzért veszem a cigit,amiért kőkeményen meg is dolgozo.Ha kell a pénz,el kell menni dolgozni!Erre általában békénhagynak!

2012. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Sz1u ***** válasza:
12%

Igaz, nem "olyan" környékem lakom (megyeszékhely, belváros), de a munkám során sokszor találkozom cigányokkal. Még sohasem "tarháltak" tőlem cigit, de még pénzt sem. Konfliktusom sem volt még soha egyikkel sem.


Jahhh... és a lényeg: sohasem dohányoztam és nem is fogok. :)

2012. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
88%
Cigit nem kértek még tőlem de az autómat kérés nélkül elvitték.
2012. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

210 centi és 170 kiló! az aztán a kemény :D:D:D:D

én 182 centi és 100 kiló vagyok és én hiszem magamról azt hogy nagydarab vagyok de ehhez képest ez lófasz :D Nemszoktak amúgy belémkötni. Nagyon régen mikor általános iskolás voltam előfordult párszor...

2012. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!