Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc motivációs/kitará...

Mi a kedvenc motivációs/kitarásos idézeteket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem igazán van, mert én általában írni szoktam, szóval magamnak írom meg, épp életkedvtől függ pl:

~Lehet gyengének hisznek mert leesel a földre, de azért mert állva maradsz, még nem leszel győztes~

Azaz a lényege: Nem az a győztes aki állva marad, hanem aki elesik, de feltud állni, mert sosem szabad feladni!:)

2012. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely, és bármilyen tökös srác vagy térdre kényszerítenek ha hagyod és soha nem engednek felállni.

Senki nem tud olyan nagyot ütni mint az élet. De nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy mennyi ütést állsz ki mikor talpon kell maradni. Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!

Ha tudod hogy mit érsz menj és küzdj meg azért ami jár és közben viseld el a pofonokat! Ne mutogass másra, ne mondd hogy nem te vagy a hibás hanem ő vagy ő vagy akárki! Ez gyáva duma! És te fiam nem vagy gyáva! Te jobb vagy annál!"


A Rocky Balboa c. filmből. Most is ez tartja bennem a lelket.

2012. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ne nyavalyogj, hanem csináld, mert sz.rrá rúgom a tökeidet!" by én.
2012. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és akinek nincs töke?
2012. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, és a saját kedvencet kérdezte. Na mit szólsz hozzá?
2012. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:) semmit. csak azt hittem arra is lesz valami frappáns mondatod.
2012. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az egyetlen frappáns válasz az az lett volna, hogy akinek nincs az növesszen, de az eléggé rossz kihatással lenne rám. Szóval maradjunk az előbbi verziónál.
2012. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!