Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít mikor...

Titeket nem idegesít mikor valaki nem a kérdésedre válaszol és mikor figyelmezteted, hogy nem az volt a kérdés, akkor még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
Pár órája kiírtam egy kérdést. Erre egy gyerek neki állt velem vitatkozni, hogy az meg hogy lehet, amit kiírtam, meg ez tuti nem úgy van, mert ő ezt nem tudja stb. És írtam neki, hogy csak a kérdés a lényeg, a miértje teljesen független, de csak azért is folytatta. Mikor mondtam neki, hogy vagy válaszoljon a kérdésre vagy menjen el még neki állt feljebb. Ez szerintem nem csak azért zavaró, mert magyarázkodnom kell, holott ez szükségtelen, de pl ha vki kívülről látja a kérdést azt gondolja, hogy már kaptam 4-5 választ, akkor biztos megtudtam amit akartam, holott csak egy gyerek kötözködött, ergo igazi válaszokat nem kapok.
2012. febr. 18. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, amikor a Családi kapcsolatok kategóriát offtopic kérdésekkel szórják tele, csak mert az a leglátogatottabb része az oldalnak. Látod, én se a kérdésedre válaszoltam.
2012. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan a te esetedre vonatkoztatva, a nem megfelelő és felesleges válaszokat a gyakorin jelenteni lehet és a moderátorok törlik őket.
2012. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, persze, de egyáltalán nem értem, hogy néhány ember miért itt éli ki az agresszivitását és a kisebbségi komplexusát? Speciel tényleg segítségre szorultam a kérdésnél és csak tőle érkeztek provokáló válaszok. Elég szomorú, hogy a mai világban már annyira sem hajlandóak az emberek, hogy segítsenek a másikon. Még kettőt bele is rúgnak, ha bajban van...
2012. febr. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!