Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a megítélése annak,...

Milyen a megítélése annak, aki egy vándorcirkuszba dolgozik,20 éves srác?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 00:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha egy ugyanott dolgozó 18 éves lány ítéli meg, akkor nagyon jó.
2012. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki ítéli meg.

Szerintem érdekes lehet, és szabadszellemű, társasági lény, - de ugyanakkor menekülhet önmaga és a társadalmi korlátok elől. Látatlanban semmi értelmeset nem lehet mondani.

2012. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nálam szuper. A lehető legjobb helyen vagy.

Olvasd el Daniel Quinn Civilizáción túl c. könyvét. Már holnap.

2012. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Dolgoztam 2 szezont egy vándorcirkuszban,nagyon tetszett,van benne sok szép,ugyanakkor keserves is tud lenni,sokan viszont,ha meghallják,hogy cirkuszban dolgozok,lenézőek lesznek,mert ez cigány élet, meg hogy nem fürdünk,és hasonlók..Oké,vannak a cirkuszoknál alkesz,csavargó és egyéb elemek,Pedig ez ugyanolyan munka ,mint pl.egy operátori munka a B.schban,csak ez kicsit izgalmasabb.
2012. febr. 20. 13:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ez a munka olyan, mint egy operátori munka a Bosch-ban, akkor vagy ne olvasd el azt a könyvet, vagy nagyon gyorsan olvasd el, hogy mit szalasztottál el, hogy már nem ott dolgozol.
2012. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mit szalasztottam el?Az nem nekem való,többször próbáltam,nem vagyok droidXD
2012. febr. 20. 13:52
 7/16 A kérdező kommentje:
Szeretek utazni,új dolgokat,helyeket megismerni,sok emberrel találkozni,tapasztalatot gyűjteni...Nem menekülök sem önmagam,sem a társadalom elvárásai elől,nem is rákényszerültségből csinálok ilyeneket,tudom ettől vannak jobb munkák is,sok helyen dolgoztam már,még ha nem is sokáig.
2012. febr. 20. 14:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a könyv szerintem nem igazán erről szól...
2012. febr. 20. 14:12
 9/16 A kérdező kommentje:
Szívesen dolgoznék abban a cirkuszban ,ahol 18 éves lányok is vannak,:)
2012. febr. 20. 14:17
 10/16 anonim ***** válasza:

Részemről jó a megítélése. :) Sokkal jobb meló, mint egy irodában kuksolni egész nap. Sajnos sokan mások viszont többre becsülik ez utóbbit.


A Civilizáción túl meg egy jó könyv és kedves a cirkuszról szóló része. :) Érdemes elolvasni, csak Daniel Quinntől jobb, ha nem ezt olvassa el először az ember.

2012. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!