Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakit lebu*iznak, akkor...

Ha valakit lebu*iznak, akkor ha tényleg az, nagyban felháborodik ezen?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeség de.

Ha valaki lop, és rákérdeznek, hogy "Te loptad el?" Erre nagyban felháborodik, hogy "hogy kérdezhetsz ilyet!? Hogy mersz engem meggyanúsítani!? Azt hiszed kell nekem az a....!?"


Aki nem bűnös az csak simán megmondja, hogy "nem, nem loptam el..." nyugodt hangsúlyban.


Most akire csak úgy rámondják, hogy hülye b/zi, és ezért nagyon kiakad, és tagadja, az tényleg az?


És aki meg csak annyit mond rá, hogy nem vagyok az, az nem is az?


2012. febr. 20. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem féltétlenül, vérmérséklet kérdése.
2012. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Macs1209 ***** válasza:
77%

Nem igaz.


Viszont azon, hogy egy olyan ember, akit nem ismerek,

és mond rólam egy hülyeséget, ráadásul tisztességte-

len szándékkal az felbosszant. És úgy bizonyítom be

neki, hogy nem vagyok b*zi, hogy szétverem a pofáját.

Evésre használja, ne sz@rkavarásra. Mert ugye a mele-

gek csak 1 pofont kevernek le, nem törik szét a másik

állát :)

2012. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak kedélyállapot kérdése nálam. Néha fel sem veszem, néha meg visszaanyázok. Meg persze az sem elhanyagolható, hogy ki milyen szándékkal mondja. Ha egy cimbora teszi, az csak sima szekálás, ha meg egy idegen, vagy egy ismerős (de ő aljasságból), akkor elgurulhat a gyógyszer.
2012. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Macs1209 ***** válasza:

#3: Na jah, de ez nem csak a b*zizásra (bár nekem ilyet

nem szoktak mondani), hanem akár anyázásra, vagy bármi-

lyen sértésre is igaz.


Mondjuk haver élből nem mond ilyet, felénk haveri szin-

ten a cigányozás megy :) Persze egyikünk se az :)

2012. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaja, a cigányozás itt is megy, de mi szoktuk szekálni egymást azzal is, hogy a Kék osztriga a törzshelye és hasonlók. :)
2012. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem azért idegesít, hogy egy idióta mond rám valamit, mert a tömeg hajlamos elhinni.
2012. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kikérném magamnak a b*zi jelzőt! Maximum meleg. Arra gondoltál, ugye amikor a szádon kiejtetted a b*zi szót?

Csakhogy általában inkább úgy teszek, mint aki meg sem hallotta, de ez azért nem jó, mert rosszul esik, és ő meg jót röhög a markában... :S Szerinted, kedves kérdező?

2012. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lilaturkiz válasza:
ha mar tuta h valami nincs rendbe es h ezt elkenemondani szegyelnifogja es bevalja vagy hevesen tiltakozik
2012. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem minden esetben...szóval ne hagyatkoz ERRE
2012. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én igenis felháborodottan mondom, ha vmivel meggyanúsítanak, pedig nem igaz, pl. a lopásos példa.


Amúgy egy meleg is válaszolhat nyugodtan. Lehet, hogy már többször volt ilyen helyzetben, teljesen nyugodt már. Vagy attól függ, mennyire hiszi h ez téged zavar.

2012. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!