Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Attól hogy rövid/félhosszú...

Attól hogy rövid/félhosszú (majd nem a szembelóg) barna hajam van, lehetek EMO?

Figyelt kérdés

Befessem feketére és így is jó vagy inkább várjak addig amíg megnő?


15/f



2012. febr. 23. 17:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
nem. az belükrők jön :P
2012. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Belulrol szerintem mar poss emo vagyok, csak szeretnem ezt a kulsommel is jelezni. :-)
2012. febr. 24. 10:35
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Annyi vagány, lázadó stílus van, miért akarod a legszánalmasabbat? Hülyén fogod érezni magad, amikor az összes csaj az egyetlen gitáros punk srácra gerjed, a szottyadt emósok meg verhetik maguknak, vagy egymásnak. A lázadás mostanában arról szól, hogy szánalmasak a fiatalok. Az emós vonzza a pofont, ugyanúgy megverik a kopaszok, mint a cigányok. Sok megaláztatásban lesz részed, készülj fel pár minden eddiginél rosszabb iskolai évre!
2012. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
eddig is eleg rossz volt, kerestem a stilusom. a cigany nem tehet rola hogy az, a kopasz se, en se. nem erdekelnek a tobbiek en ilyen vagyok!
2012. febr. 24. 12:45
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy ilyen, ez csak divat. Egyéniség szeretnél lenni, kitűnni a tömegből, de pont ettől vagy tökéletesen átlagos.
2012. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
depressios vagyok, mar az elott is az voltam mi elott az emo magyarorszagra lett, es NEM A divat miatt csinalom
2012. febr. 24. 13:53
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

énis emo vagyok ..

és nekem csak az emo-k jönnekbe ;]

14/l

2012. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:-) jo erzes hogy nem vagyok egyedul. hol laksz?

De elkanyarodtunk a tematol, ciki lene ha atfestenem a hajamat? igy is ugy is at fogom, csak kerdem.

2012. febr. 24. 16:40
 9/17 anonim válasza:

sztem nem ciki, de néhány ember szemében b*zi leszel. ált. emonak emo jön be, ezzel persze én is igy vagyok. a lehurrogókkal meg nem kell foglalkozni. :D én meg megvárnám amig megnö, mert akk nem nő le.. az ugy huh.. idegesitö.. :D


15-l

2012. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne ilyen 2 centire gondolj: [link] Itt egy kép nem hosszú, nem rövid, inkább ilyen...dús vagy hasonló... anyám vágja, nem túl profi (//.-)
2012. febr. 24. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!