Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen helyeket érdemes...

Man4gep kérdése:

Milyen helyeket érdemes megnézni Budapesten? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Fél éve Budapesten tanulok de nagyon kevés helyet jártam be pedig biztos van amit meg kell nézni ha már elöttem áll ez a lehetőség.Itt nem csak nevezetességekre,kiálításokra,szórakozóhelyekre,kocsmákra múzeumokra gondolok.Ha tudtok akkor írjatok ezekből is.De amit ti csináltok esetleg a párotokkal,barátaitokkal Pesten.Pl nem tudom én hogy hol lehet szép naplementét látni itt Pesten. Remélem számíthatok a helybeliek bőbeszédű válaszára:) Köszönöm szépen.
2012. febr. 25. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Budai vár, Budavári labirintus, Szikla kórház, Mátyás templom, Terror háza... Hát most hirtelen csak ennyi jutott eszembe. :)
2012. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A várban már jártam,de a többit meg kell még néznem,köszönöm a választ.
2012. febr. 26. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A világ legjobb városa!Ha romantikára vágysz akkor tudom neked ajánlani a Gellért-hegyet nagyon szép és nyugodt hely meg még a Margitsziget is nagyon jó nyáron.A Parlament és környéke is szép.Ha kis történelemre vágysz akkor van még a Szoborpark.Hösők tere is szép és rögtön melette van a városliget ott is lehet sétálgatni.Ajánlom,hogy este menjél el hajokázni a dunán(nagyon szép és félelmetes este a sötét vízen hajokázni) Egyszerűen egy gyönyörű város és sok látnivaló van :)
2012. febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kifejtő választ,meg fogom látogatni a helyeket szerintem:)
2012. febr. 29. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Andrássy úton is vannak szép épületek ezmegaz.
2012. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 füzzike81 válasza:

Kedves kérdező!


Én Szabolcs megyéből költöztem fel ide Bp.-re jó 4 éve, de ha hiszed ha nem, még alig ismerem a várost. De egyvalamire rájöttem. Nem csak a népszerű turistalátványosságokat érdemes megnézni. Egyszerűen csak járj nyitott szemmel és így is sok szépet láthatsz. Én mindig megcsodálom az épületek díszeit, szobrait. Nagyon szép ez a város. Jól fogod itt magad érezni. A tanuláshoz pedig sok sikert!

2012. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!