Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Talán túl sokat foglalkozik...

Talán túl sokat foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy gimnazista lány vagyok és elég zűrös életem van.

Apukám és a legjobb barátom is meghalt, amiről tud az osztályfőnököm, így valamilyen szinten többet foglalkozik velem. Bár a tragédiák előtt is már egész jóban voltunk, de úgy érzem egy bizonyos határt már túlléptünk. Jól esik, hogy foglalkozik velem, de ez a többieknek úgy jön le, hogy kivételezik..és sokkal többet foglalkozik velem, mint velük. A többieket folyton negatív kritikákkal illeti, míg engem mindig dicsérget. Bár van amikor a többiek előtt nagyon bunkó velem, de négyszemközt hihetetlenül jófej.

Ami fura lehet még, hogy nekem spontán ad puszit, megölel vagy simogat. Fogalmam sincs, hogy ezt a helyzetet hogyan kezeljem, mert tényleg jól esik..és már-már rossz lenne, ha nem csinálná, de mégiscsak a tanárom!

Szerintetek ez természetes, hogy ilyen? Ti mit tennétek? A többiek helyében mit gondolnátok?

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)


2012. febr. 27. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs szexuális közeledés, akkor egyszerűen szeret.

Ennyi.

2012. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arról szó sincs :) Köszi a választ!
2012. febr. 27. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne utasítsd el mert a későbbiekben kellemetlen lenne a viszonyotok. Szerintem csak élvezd hogy különlegesnek talál, ha pedig a többiek féltékenykednek úgy kell nekik:)
2012. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!