Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan verset szeretnék írni...

Olyan verset szeretnék írni egy személynek amiben a vers sorainak kezdőbetűi a személy nevét alkossa. De nem tudom hogy kell béna vagyok valaki segít?

Figyelt kérdés
Amúgy a személy neve szandi (a segítséget előre köszi)

2012. márc. 2. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
írjuk meg helyetted? :)
2012. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neem (bár nem egy utolsó ötlet) csak segytség kéne mert totál béna vagyok hozzá!
2012. márc. 2. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha helyetted megírjuk, akkor a nőnél is helyt fogunk állni, és majd elmeséljük, hogy milyen volt. Én megírom neked, de mégis mit tartalmazzon, túl azon, hogy a személy neve szandi, így, tiszteletlenül, kis kezdőbetűvel.
2012. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne akarj neki verset írni mert úgyis lebuksz hogy semmi érzéked hozzá és nem te írtad, az pedig égő lesz nem kicsit.
2012. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a Barátok köztben is volt egy ilyen rész :D
2012. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, 10 évesen még nem muszáj verseket kreálni, ráérsz később is. Mi meg nem fogjuk megírni helyetted, a saját érdekedben, mert csak leégnél mint a rongy.
2012. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szép szemed fény az éjben

Ajkadon tiszta szó

Nézlek titokban, s érzem:

De jó, hogy vagy, de jó!:

igéző, ringató.


Nos, jó lesz-e (vagy túl "nagyos"?:-) ) Mindenesetre: éljen Szandi! - és te is, aki verset akarsz írni hozzá. Maradjatok sokáig ilyenek.

2012. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!