Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » ötleteket, kérdést szeretnék...

Juditmolnar kérdése:

ötleteket, kérdést szeretnék feltenni hogyan lehetne a gyönyörű szép Budapestünk tisztább?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első, s talán legfontosabb Kedves Kérdező, hogy a Budapesten élő ember mentalitását, életfelfogását, értékrendjét kellene megváltoztatni, magyarra fordítva hogy az emberek ne nézzék már el hogy voltaképpen az egész fővárost felemészti a szemét és ürülék, nincs a parkokban egy normális szék se, minden agyon van firkálva (ha helyrehozzák, fél héten belül újra tönkreteszik), a tömegközlekedési járműveket tisztelni kellene (lásd ablakok szét vannak firkálva, karcolva) stb...


Ehhez a célhoz csupán annyi kellene, hogy kb 2 millió embert jó irányba megváltoztatni, ami finoman szólva is kb lehetetlen feladat, amíg a fél ország éhez és az adókba belefullad, továbbá nyálát csorgatja a VV féle "műsörökra"...

2012. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés és az első válaszoló által leírtak minden nagyvárosra érvényesek.
2012. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is sokáig azt gondoltam, hogy a nyugati tiszta városok azért olyan tiszták, mert annyival rendesebbek az ott lakók. Részben talán igen, de a fő ok nem ez, mert rendetlen emberek mindenütt akadnak, hanem az, hogy elképesztő intenzitással takarítják őket. Láttam én már svájci várost bokáig úszni a szemétben (narancshéj, gyorskaja papírja, műanyagpohár stb - buliztak természetesen). De másnap hajnalra felnyalták az egészet, az utolsó konfettiig. Pedig a következő este újrakezdték a banzájt...
2012. márc. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sok igazság van benne de ez igy nem hiszem ,igaz.Mert buszvezetők miért nem tudják letörölnni azablakokat? Letörne a kezük?Egy ember miért nem felelős azért járatért? Tudom ,hogy Ő nem egy takarítónő, de amig ilyen nehéz helyzetben vagyunk kisegíthetne. ne igyanak, ne egyenek a buszon stb.. ez nem szabadság.miért gondolják a fiatalokhogy busz egy kocsma.Ott tárgyalják mikor dugnak a legtrágárabb szavakat hasznának. Senki nem kiváncsi rá. Nem kéne összefirkálni a jámüveket,Az üzlet bérlők tulajok, az üzlet előtt vizzel takarítsanak, azönkormányzat aközutakat takaritassa,nem csak ott ahol a papok táncolnak. az utcasepők a csikeket egyenként söprik a por szemét ott marad. miez? A házakat kivülröl is tisztítják nem itthon hanem külföldön .íííímindenre tellik az önkormányzat mindig sir.Még a régi rendszerben is. A cégek adnak inyegyen adományokat a vöröskeresztnek, az önkormányzat maguk között szét osztja. Miért? naná, hogy nincs semmi.Kihasználják a szegény embereket.Sokat ingyen dolgoztatnak, ki mer nekik szólni senki. erről miért nem beszélnek?
2012. márc. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!