Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lenne a Te bakancslistádon?

Mi lenne a Te bakancslistádon?

Figyelt kérdés
Ha bakancslistát írnál, azaz olyan dolgokat, amiket halálod előtt mindenképpen át szeretnél élni, mik lennének rajta? Mondjuk 5-10 dolog. :)

2012. márc. 6. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

5-10 dolog? Höhö, én már régóta írok egy ilyen listát (én csak A Listaként emlegetem) de már van vagy két oldal... ezek egyébként leginkább helyek, ahova el szeretnék jutni. Ha elég összegyűlik, elkezdem földrészenként csoportosítani őket és előbb a közelebbieket, majd fokozatosan a távolabbiakat is megnézem. Van olyan is, hogy miket szeretnék csinálni.


Ha nem ragaszkodsz az 5-10 dologhoz, akkor beírhatok jó pár dolgot...:D

2012. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sorrendben.

Egyszer egy ilyet vezetni:

[link]


Egyszer ezt élőben a helyszínről látni:

[link]


Megnézni a sarki fényt.


Beírni a nevem a történelemkönyvekbe. Már úgy rendesen, hogy tanítsák is, ne csak azt mondják, hogy egy hülye gyerek firkálja a könyveket. :D


Tisztességes küzdelemben egy párbaj során legyőzni a világ legnagyobb harcművészét.


Egy háremet.


Egyelőre ennyi jut eszembe. Sajnos sok pontnak elég kicsi a realitása :(

2012. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, írj nyugodtan:)

Második, ezek jók, minden megvalósítható! :)

2012. márc. 6. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Főleg helyek vannak, ahova el szeretnék jutni.

A teljesség igénye nélkül: Izland, New York, India, Tel-Aviv, Dublin, Japán.

Szeretnék egyszer az életben kiöltözve elmenni egy igazán puccos étterembe és valami nevetségesen drága ételt rendelni és nevetségesen drága pezsgőt inni :)

Szeretnék ejtőernyővel kiugrani egy repülőből (de nem egyedül!).

Szeretnék tehenet fejni (városi emberként nemhogy sosem volt lehetőségem kipróbálni, de még csak nem is láttam soha, hogy hogyan csinálják).

Szeretnék szőlőt taposni mezítláb :)

Szeretnék síelni, mivel eddig ez is kimaradt az életemből.

Szeretnék megtanulni vezetni (ez már folyamatban van).

2012. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jojomojo válasza:
100%
Egy barátnőt.
2015. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!